Wiadomości z Zabrza

Wyjątkowy koncert KARUZELA GNA w Zabrzu!

  • Dodano: 2024-05-06 11:00, aktualizacja: 2024-05-14 12:37

Miłośnicy polskiej muzyki rozrywkowej mają niepowtarzalną okazję, by stać się częścią wyjątkowego koncertu w sercu Śląska. Już 11 maja 2024 roku, Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu stanie się miejscem, gdzie największe przeboje polskiej sceny muzycznej ożyją na nowo w niepowtarzalnych aranżacjach podczas show "Karuzela Gna"

Największe polskie przeboje!

Koncert, zatytułowany „KARUZELA GNA”, to ponadpokoleniowy projekt, w ramach którego publiczność usłyszy ponadczasowe utwory, takie jak „Biała Armia”, „Zacznij od Bacha, „Co mi, Panie, dasz” w zupełnie nowych, zaskakujących wersjach. Ponadto, w programie znajdą się również hity pokroju „Cichosza”, „Nie dokazuj” czy „Jesteś lekiem na całe zło”.

Organizator zapowiada ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń dla tych, którzy zdecydują się spędzić ten majowy wieczór w Zabrzu. Za niezrównane brzmienie odpowiada wielokrotnie nagradzany chór Music Everywhere, dyrygowany przez znakomitą Beatę Śnieg i charyzmatyczni soliści, wspierani przez żywiołowy band. To nietuzinkowe połączenie wielu talentów jest gwarantem niezapomnianych wrażeń muzycznych. 

„Chcemy, by nasze koncerty były dla Was nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale też inspiracją, uniesieniem i porządną dawką energii!” - zapowiada Beata Śnieg dyrygentka, kierownik artystyczna zespołu i doktor sztuk muzycznych.

Znany polskiej publiczności chór ma w swoim dorobku trasy koncertowe z czołowymi polskimi wokalistami oraz uczestnictwo w największych projektach telewizyjnych i radiowych.

Wydarzenie jest dedykowane fanom różnorodności muzycznej, od popu, przez rock, jazz, aż po muzykę współczesną. Jest to również wyjątkowa okazja, by zobaczyć na żywo, jak muzyka łączy pokolenia, oferując coś wyjątkowego dla każdego, niezależnie od wieku.

KARUZELA GNA

11 maja 2024, g. 19:00
Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu

Bilety na koncert są już dostępne. Można je nabyć na oficjalnej stronie wydarzenia www.karuzelagna.pl (tutaj dostępne są także szczegółowe informacje o koncercie). Liczba miejsc jest ograniczona. 

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.