Wiadomości z Zabrza

Szkolenia sprzedażowe i menedżerskie w Zabrzu

  • Dodano: 2021-05-07 06:00, aktualizacja: 2021-05-10 12:39

Jak wybrać dobre szkolenie biznesowe dla pracowników firmy w Zabrzu? Jakie firmy szkoleniowe w Zabrzu są godne zaufania? Zabrze szybko się zmienia, tak jak rynek usług szkoleniowych w Polsce stale ewoluuje. Obecnie, wszelkiego typu szkolenia sprzedażowe, menedżerskie, dotyczące efektywności osobistej, cieszą się rosnącą popularnością wśród pracowników. Z badań wynika, że szkolenia są najbardziej pożądanym benefitem pracowniczym tuż po dostępie do opieki zdrowotnej.

Szkolenia szyte na miarę

Wachlarz nowoczesnych szkoleń szytych na miarę, ułatwia szybsze dostosowanie się do nowej rzeczywistości zarówno pracodawcom, jak i pracownikom. Stąd, Zabrze stawia mocno na personalizację i zindywidualizowane podejście do klienta. Szkolenia dla menedżerów, osób zarządzających zespołem ludzi, trening kreatywności i rozwoju osobistego, to jedynie kropla w morzu dostępnych tematów. W związku z tym, że okres pandemii mocno wpłynął na sposób funkcjonowania firm szkoleniowych, zmianie uległy również bieżące trendy w branży. Sytuacja wymusiła na nas przejście na pracę zdalną, a tym samym wzrósł popyt na projekty, skupiające się między innymi na zagadnieniach: komunikacja mailowa, Job - Crafting (jak znaleźć sens i radość w pracy), czy narracji w sprzedaży. Zabrze, jako miasto otwarte na wprowadzanie współczesnych technologii i rozwiązań w biznesie, obfituje w rozmaite rodzaje świadczeń w powyższym zakresie.

Szkolenia biznesowe, aby były skuteczne, muszą być dopasowane do firmy i jej branży, niejako uszyte na miarę. Podobnie, jak krawiec ściągą miarę przed uszyciem ubrania, tak samo dobre firmy szkoleniowe dokładnie przygotowują się do szkolenia zanim je przeprowadzą. – Dla każdego klienta projektujemy indywidualne szkolenie. Polega to na dostosowaniu treści szkoleniowych, ćwiczeń, zadań, filmów do specyfiki firmy. Zależy nam, by uczestnicy pracowali na kejsach, z którymi stykają się na co dzień w swojej pracy. To gwarantuje zaangażowanie uczestników i przydatność, użyteczność szkolenia – mówi Piotr Juszczak, partner w firmie szkoleniowej Delta Training. Najlepsze firmy szkoleniowe mają sprawdzone i rzetelne know-how. – Nasze rozwiązania szkoleniowe opieramy na ustaleniach psychologii biznesu, ekonomii behawioralnej i weryfikacji w biznesie. To trochę, jak ze szczepionką. Proponując różne rozwiązania musimy mieć pewność, że są skuteczne i dlaczego działają. Jaki mechanizm za to odpowiada – mówi Juszczak z firmy szkoleniowej Delta Training. Dlatego firma bardziej ceni ustalenia badaczy eksperymentalnych, niż doświadczenia pojedynczych osób. Oczywiście trenerka i trener prowadzący szkolenia  również wpływają na efektywność. To, jaki mają temperament, osobowość, doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Wybierając profesjonalne szkolenie dla pracowników firm w Zabrzu zwróć właśnie uwagę na te wszystkie aspekty: doświadczenie firmy, jej know-how, podejście do procesu szkoleniowego.   

Szkolenia sprzedażowe w Zabrzu

Szkolenia sprzedażowe, prowadzone przez firmę Delta Training od ponad 12 lat, polegają tu na wzmacnianiu kompetencji handlowych, szlifując wszystkie elementy składowe procesu sprzedaży. Wybór szkoleń jest olbrzymi, m.in.: skuteczne techniki sprzedaży, profesjonalna obsługa klientów, perswazja i wywieranie wpływu, coaching sprzedażowy w terenie, techniki narracyjne, trudny klient, cross-selling, profesjonalna obsługa reklamacji, merchandising oraz licencyjny Insights w sprzedaży. Każde szkolenie jest nastawione na praktykę, ćwiczenia i cel: podniesienie sprzedaży. Prawidłowo prowadzona sprzedaż to przecież zbiór licznych technik, energia ludzi i rzetelnie przemyślane kroki.

Szkolenia menedżerskie w Zabrzu

W Zabrzu zainteresowane osoby mają okazję znaleźć dla siebie praktyczne, a także użyteczne szkolenia menedżerskie. Wysoka skuteczność szkoleń potwierdzona jest badaniami.

Sprawdzone w biznesie szkolenia menedżerskie, to pakiet cennych zagadnień, m.in.: narzędzia menedżerskie, skuteczne motywowanie pracowników, zarządzanie zespołem, komunikacja menedżerska, udzielanie informacji zwrotnej, przywództwo transformacyjne, selektywna rekrutacja pracowników, czy delegowanie zadań i warsztaty wartości firmowych. Szkolenia prowadzone są dla klientów korporacyjnych i nie tylko. Pokazują jak rozwijać w sobie właściwe zdolności przywódcze, czy efektywnie osiągać pożądane wyniki pracy poprzez umiejętne wyznaczanie celów i zadań grupie. Zresztą współpraca w zespole, praca zespołowa to też bardzo ważny obszar szkoleniowy. Jak przezwyciężyć silosowość w firmie, gdy każdy kierownik myśli wyłącznie o interesie swojego działu, a nie całej firmy? Jak efektywnie wymieniać się informacjami i współpracować? To ważne pytania i każda firma, która chce osiągać sukcesy, powinna znaleźć na nie odpowiedź.

Zabrze sukcesywnie buduje swoją renomę na mapie Śląska i całej Polski, dając przestrzeń do kształcenia pracowników. Firmy szkoleniowe dynamicznie się tu rozwijają. Warto skorzystać z ich usług, co pozwoli jeszcze bardziej efektywnie prowadzić własny biznes.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.