Wiadomości z Zabrza

Sposób na lato w Warszawie? Wakacyjny kurs rysunku dla dzieci

  • Dodano: 2022-05-25 11:00

Wielkimi krokami zbliżają się letnie wakacje. Wiele dzieci spędzi je w mieście, a zatem warto już teraz pomyśleć o zorganizowaniu czasu swoim pociechom. W Warszawie można skorzystać z licznych ofert półkolonii. Jednym z najciekawszych i najbardziej rozwijających sposobów na wakacje w Warszawie jest wakacyjny kurs rysunku dla dzieci i młodzieży. 

Szkoła rysunku – Warszawa

W Warszawie można skorzystać z niezwykle rozwijających kursów rysunku, przeznaczonych dla różnych grup wiekowych – dzieci, młodzieży, dorosłych, przyszłych studentów (mogą oni liczyć na bezpłatne symulacje egzaminów na Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej czy lekcje przygotowujące do egzaminu na Akademię Sztuk Pięknych itp.). Dostępna jest nauka rysunku, ale także kurs malarstwa; można skorzystać z jednego wybranego kursu specjalistycznego. Natomiast ciekawą kategorią są właśnie kursy wakacyjne, które zapełnią czas młodym ludziom i przyniosą wiele korzyści. Na sealart.pl znajdziesz pełną ofertę kursów. 

Dla kogo jest przeznaczony kurs rysunku?

Uczestnicy kursu rysunku nie muszą wcale posiadać zaawansowanych umiejętności. W szkole rysunku znajdzie się też miejsce dla dzieci, które chcą podnieść swoje umiejętności plastyczne i nauczyć się podstawowych technik. Lekcje rysunku niosą za sobą wiele korzyści, biorąc pod uwagę rozwój dziecka. Rysowanie to sztuka, której z powodzeniem można się nauczyć. Również mając wyraźne predyspozycje do zajęć artystycznych należy szlifować swoje umiejętności i podnosić kompetencje. Szkołę rysunku warto wybrać zawsze wtedy, gdy rysowanie po prostu sprawia radość. Umiejętności technicznych i różnych metod pracy uczą właśnie profesjonalne kursy rysunku.

Jak wyglądają wakacyjne kursy rysunku?

Wakacyjne nauki rysunku odbywają się w kilku trybach od 27 czerwca (przez cały lipiec i sierpień). Dzieci mogą liczyć na bezpłatne materiały, natomiast trzeba ze sobą przynieść wyżywienie. W szkole funkcjonuje także sklepik, gdzie można kupić najwyższej jakości materiały na własny użytek. Szkoła rysunku oferuje nie tylko naukę rysowania, ale również grafikę komputerową czy malarstwo. W ciepłe dni zajęcia bardzo często odbywają się w plenerze. W zależności od wybranej opcji, zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku po 3h lub 6h. Taki wakacyjny kurs to doskonały pomysł na organizację czasu wolnego podczas letnich miesięcy. Półkolonie sprawdzą się nawet wtedy, gdy dotychczas dziecko nie miało styczności z kursami. W razie zainteresowania i złapania przysłowiowego bakcyla – można zapisać dziecko na regularne lekcje, które odbywają się w czasie roku szkolnego. 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.