Wiadomości z Zabrza

Software house. Dedykowane aplikacje trzeba tworzyć szybko?

  • Dodano: 2021-06-22 11:45

Życie w software house toczy się szybko i w dobrej atmosferze. Sprawna organizacja oparta o zwinne metodyki pracy umożliwia realizację różnorodnych projektów niemal równolegle. Pozytywni ludzie, wytrawni specjaliści w swoich branżach. Wielu przedsiębiorców im ufa. Wciąż jednak są ludzie, którzy obawiają się zdradzić im swój pomysł na aplikację.

W rezultacie osoby te siedzą w domach i milczą. Snują plany podboju świata. Firma programistyczna nie zdaje sobie sprawy z ich istnienia. A szkoda, bo przed współpracą strony podpisują solidną umowę o poufności. Czy to jedyny powód, by zacząć działać już teraz?

Nic nie zarobisz na projekcie, który jest tylko w Twojej głowie.

Główną przyczyną, dla której odkładanie pomysłów na później jest drogą donikąd, są pieniądze. Jeśli szybko nie wprowadzisz w życie idei, która zaświtała Ci już jakiś czas temu, prawdopodobnie nigdy tego nie zrobisz. Rynek aplikacji mobilnych wciąż się rozwija. Możesz na nim zarobić tylko wtedy, gdy stworzysz solidny plan biznesowy i zaczniesz go realizować.

Jeśli obawiasz się, że projekt musi najpierw dojrzeć w Twojej wyobraźni, tak naprawdę tylko się oszukujesz. Konsultacja z software house może pozwolić Ci odkryć nowe kanały dystrybucji dedykowanego oprogramowania. Dzięki temu Twój pomysł nabierze realnych wymiarów.

Ktoś inny może właśnie pracować nad podobną aplikacją.

Czy wiesz, co stało się 14 lutego 1876 roku? Właśnie tego dnia Elisha Gray i Alexander Bell pokazali w urzędzie patentowym prototyp urządzenia o nazwie telefon. Wnioski dzieliła od siebie tylko godzina.

Czy zrobili to w porozumieniu? Bynajmniej. Po latach walczyli o pierwszeństwo przed Sądem Najwyższym. Co gorsza, nie była to odosobniona sytuacja. Między 1420 a 1901 rokiem aż 148 wynalazków zostało wymyślonych jednocześnie przez więcej niż jedną osobę. Oznacza to, że na przestrzeni historii do takiego zdarzenia dochodzi raz na trzy lata.

Dlatego czas ma znaczenie. Zrób to teraz. Świat się rozwija, a pomysły w społeczeństwie pojawiają się symultanicznie u różnych osób. Postęp technologiczny trwa. Dopóki oficjalnie nie masz patentu na swój projekt, ktoś inny może zacząć na nim zarabiać i wykluczyć Ciebie jako konkurencję.

Pomysł to nie wszystko. Software house zapewnia niezbędną przewagę.

W firmie programistycznej pracę organizuje project manager. Najpierw ustala z Tobą niezbędne szczegóły dotyczące Twoich potrzeb, oczekiwań i celów. Później następuje określenie języka lub języków programowania, które zapewnią aplikacji największą stabilność i szybkość działania.

Kolejnym krokiem jest skompletowanie zespołu ekspertów. Będą oni dopasowani do Twojego pomysłu nie tylko pod kątem wiedzy i umiejętności, lecz również osobowości. W ten sposób zyskujesz dostęp do zgranej ekipy programistów, testerów, oraz UX i UI designerów.

Ty również staniesz się członkiem zespołu. Będziesz brać czynny udział w organizowanych warsztatach, zgłaszać uwagi do przedstawianych makiet i przybliżać innym swoją wizję. Nie stracisz kontroli nad swoją inwestycją. Możesz ją stracić tylko wtedy, gdy ktoś Cię ubiegnie.

Dlatego skontaktuj się z software house już dziś. Poznaj wstępną wycenę oraz przybliżoną datę wypuszczenia Twojej aplikacji. Zamiast ukrywać swój pomysł, zrealizuj go i zarób na nim prawdziwe pieniądze.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.