Wiadomości z Zabrza

Przyjdź, kup i zamieszkaj na swoim!

  • Dodano: 2015-11-02 07:00, aktualizacja: 2015-10-13 10:52
Masz już dość mieszkania z teściami? Wynajmujesz? Powiększyła ci się rodzina i przydałby się dodatkowy pokój? Stanie godzinami w korkach podczas dojazdów doprowadza cię do białej gorączki? Powodów do przeprowadzki może być wiele. Wszystkie te problemy rozwiązać można w jeden prosty sposób  - przychodząc na nowe targi nieruchomości „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM”!
 
 
Już 7. i 8. listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przy ul. Korfantego 35 odbędzie się premierowa impreza z nowego cyklu „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM” - targów nieruchomości przyjaznym użytkownikom. Ich organizatorem jest Group 4 Events - doświadczony zespół specjalistów rynku nieruchomości, który ma na koncie kilkadziesiąt imprez targowych o tym profilu w największych miastach Polski. 
 
 
– Do tej pory na dolnośląskim rynku mieszkaniowym brakowało targów nieruchomości z prawdziwego zdarzenia. Chcemy to zmienić – pragniemy, aby nasze targi były swoistymi „świętami nieruchomości”, które wraz z nami obchodzić będą mieszkańcy całej konglomeracji śląskiej z rodzinami. Dzięki formule pikniku rodzinnego realizację ważnej życiowo misji, jaką jest zakup mieszkania można połączyć z miłym spędzeniem czasu. W przeciwieństwie do imprez konkurencji, nasze targi nie będą tylko smętnym zbieraniem folderów i ulotek z pustych stoisk – zapowiada Marcin Kowalski z Group 4 Events. 
 
 
Podczas targów będzie można zapoznać się z ofertą blisko 50 wystawców, z których gros stanowią firmy deweloperskie z całej konglomeracji śląskiej m.in. Atal, Okam, J.W. Construction, Dombud, TDJ Estate, Activ, Dębowe Tarasy, Millenium Inwestycje, Perfekt Developer, Park Chopina czy Home Apartamenty. Nie zabraknie również banków takich jak: Pekao S.A., Eurobank, Bank BPH, Bank BZWBK oraz firm oferujących artykuły wykończenia wnętrz np. Fachowiec Liczni wystawcy przygotowują na targi unikalne promocje, z których będzie można skorzystać tylko na miejscu. Podczas specjalnych seminariów targowych i warsztatów prowadzonych przez najlepszych ekspertów będzie można zdobyć wszelkie informacje prawno-kredytowe niezbędne do bezproblemowego zakupu mieszkania, m. in. najnowsze przepisy dotyczące zaciągania kredytów w programie dopłat „Mieszkanie dla Młodych”. W strefie Centrum Bezpłatnych Porad specjaliści z wielu dyscyplin (m .in. doradcy finansowi, specjaliści ds. zakupu nieruchomości) będą przez dwa dni targowe służyli darmową radą i poradą. Cały pakiet poradników wszyscy odwiedzający otrzymają również w bezpłatnym katalogu targowym.  
 
 
O dobrą - i gorącą - atmosferę na hali zadba zawodowy konferansjer. Najmłodsi uczestnicy targów miło spędzą czas w specjalnej strefie zabaw dla dzieci. Gorącej kawy i herbaty będzie można też napić się w środku w przytulnej kawiarence targowej.
 
 
 - Koniec 2015 r. to znakomita pora na zakup mieszkania. Deweloperzy bardzo rozbudowali swoją ofertę, a ceny spadły do znacznie bardziej przystępnych poziomów. Kredyty są najtańsze w historii naszego rynku. Wszystko to sprawia, że wielu Polaków może wreszcie zrealizować swoje największe marzenie, jakim od lat jest zamieszkanie „na swoim”. Będziemy zaszczyceni, jeśli uda nam się Państwu pomóc w realizacji tych marzeń – mówi Marcin Kowalski z firmy Group 4 Events.  
Partnerem targów jest firma Atal.
 
 
Targi nieruchomości zostały objęte Patronatem honorowym Prezydenta Miasta Katowic, a wśród patronów medialnych warto wymienić m in.  Gazeta Wyborcza, Dziennik Zachodni, Jarmark, KRN, Otodom, Rynek pierwotny, Domiporta, Dopoznania.pl. 
Targi otwarte będą w godzinach 10.00-16.00. Bilet wstępu kosztuje 10 zł i jest możliwość odbioru 30% zniżki na jego zakup poprzez rejestrację na stronie www.targi-naswoim.pl 
 
 
W sprzedaży są również bilety rodzinne w cenie 15 zł, na który mogą wejść dwie osoby dorosłe z dowolną liczbą dzieci do 15. roku życia. 
 
 
Więcej informacji o targach: http://www.targi-naswoim.pl/katowice  
 
 
 
 
 
Przyjdź, kup i zamieszkaj na swoim!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.