Wiadomości z Zabrza

Poleć znajomym Orange Flex i odbierz bonusy

  • Dodano: 2021-09-28 12:00

Korzystasz z Orange Flex? Poleć ofertę znajomym i odbierz bonusy. Możesz otrzymać 70 zł i nawet 1000 GB. Wszystko dzięki promocji „Polecaj – zarabiaj”. Warto dzielić się tym, co najlepsze!

W Orange Flex najlepiej być razem ze znajomymi i rodziną. Za każdego znajomego, który dołączy do oferty, możesz otrzymać dodatkowe bonusy. Jak działa promocja „Polecaj – zarabiaj”? To proste. W aplikacji Orange Flex znajdziesz swój indywidualny kod polecający. Jeżeli Twój znajomy użyje go podczas zakładania konta i aktywuje dowolny Plan w Orange Flex, Ty otrzymasz 70 zł. Osoba, która skorzysta z Twojego kodu, też może liczyć na bonus w postaci 30 zł. Środki możesz wykorzystać do opłacenia rachunków, możesz także przetransferować je na kartę, którą sparowałeś z aplikacją. Jest jeden warunek – Twój znajomy musi korzystać z aktywowanego Planu przynajmniej przez miesiąc. 

Kod polecający możesz udostępnić dowolnej liczbie osób. Gdy skorzysta z niego pięciu znajomych, będziesz mógł odebrać dodatkowy pakiet danych – 500 GB! Paczka jest ważna przez 180 dni. Jeżeli kolejnych 5 znajomych skorzysta z Twojego zaproszenia, otrzymasz następne 500 GB. W ten sposób możesz zdobyć aż 1000 GB. 

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/promocje/polecaj-zarabiaj.

Orange Flex – elastyczna oferta bez zobowiązań

Zastanawiasz się, jak przekonać znajomych, aby przeszli do Orange Flex? Korzyści jest wiele. W Orange Flex formalności zostały ograniczone do minimum – to najlepsze rozwiązanie dla osób, które cenią sobie niezależność. Oferta wykorzystuje model subskrypcyjny, a wszystkimi usługami można zarządzać za pomocą aplikacji mobilnej. Do wyboru są cztery Plany mobilne. Każdy z nich zawiera nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz paczkę danych: 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB. Plan mobilny można zmienić raz w miesiącu – w zależności od potrzeb.

Przeczytaj poradnik jak skutecznie polecać Orange Flex: https://flex.orange.pl/blog/post/Poradnik-jak-polecac-Orange-Flex-i-zarabiac

Orange-Flex-i-zarabiac

Dzięki gwarantowanej usłudze „Social Pass” użytkownicy Orange Flex nie zużywają transferu podczas korzystania z najpopularniejszych portali społecznościowych (takich jak Facebook, Instagram, Snapchat czy TikTok). Aby dołączyć do Orange Flex, wystarczy pobrać aplikację ze sklepu Google Play, App Store lub AppGallery. Za jej pomocą można założyć konto, zamówić kartę SIM z nowym numerem za 0 zł lub przenieść dotychczasowy numer do Orange Flex.
Zaproś znajomych do Orange Flex i razem skorzystajcie z bonusów. Czekają dodatkowe środki i paczka GB! 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.