Wiadomości z Zabrza

Nowy salon optyczny Fielmann w CH Platan w Zabrzu

  • Dodano: 2021-11-10 11:30, aktualizacja: 2021-11-17 08:51

Nowy salon optyczny Fielmann w CH Platan daje mieszkańcom Zabrza świeże spojrzenie na modę okularową.  W jednym miejscu spotykają się najnowsze trendy, ponadczasowe style, indywidualne podejście do klienta oraz korzystne ceny. 

Fielmann to niemiecka perfekcja obecna na każdym etapie projektowania, produkcji oraz obsługi klienta. W nowym salonie w Zabrzu  na odwiedzających czeka bogata oferta okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, akcesoriów optycznych oraz soczewek kontaktowych. W salonie, wśród 2000 modnych okularów , znajdziecie nie tylko modele z najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji Fielmann, która przenosi design  kultowych ikon stylu  na grunt nowoczesnej estetyki, ale także oprawki największych światowych marek, takich jak Ray-Ban, Gucci czy Prada. 

Eksperci Fielmann wiedzą, że okulary powinny być dopasowane nie tylko pod względem optometrycznym i anatomicznym, ale także muszą być idealnie dobrane do kształtu i rysów twarzy, oraz naszego indywidualnego stylu. Doświadczeni doradcy potrafią znaleźć idealną parę okularów dla każdego klienta. Markę Fielmann od zawsze wyróżnia wyjątkowa filozofia podejścia do klienta – jej przedstawiciele zawsze obsługują go tak, jak sami chcieliby zostać obsłużeni. 

Nowa jakość optyki w Zabrzu

Szeroki asortyment oraz indywidualne podejście do klienta to jednak nie wszystkie powody, dla których warto odwiedzić najnowszy salon Fielmann w Zabrzu. Wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z bezpłatnego badania wzroku przeprowadzanego przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.  W butikach optycznych Fielmann kompletną parę okularów korekcyjnych można kupić już za 89 zł, a kompletną parę okularów progresywnych za 279 zł. Zakupy w salonie nie wiążą się z żadnym ryzykiem – każda para okularów posiada 3 letnią gwarancję, a także jest objęta gwarancją satysfakcji i gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli w ciągu 6 tygodni po dokonaniu zakupu w salonie Fielmann znajdziemy gdzie indziej taki sam produkt w niższej cenie, możemy liczyć na zwrot pieniędzy. 

Salon w Zabrzu dołączył do rodziny ponad 850 salonów w Europie, a mieszkańcy mają na wyciągnięcie ręki tysiące najmodniejszych oprawek w niezwykle atrakcyjnych cenach. Odwiedź salon Fielmann w CH Platan i znajdź swoją idealną parę!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.