Wiadomości z Zabrza

Nowa maszyna Duplo w Drukarni Wydruk

  • Dodano: 2021-10-29 08:30, aktualizacja: 2021-10-29 08:39

Drukarnia Wydruk z Katowic wzbogaciła się o system broszurujący Duplo iSaddle. Ten zakup sprawił, że wydajność firmy zwiększył się aż dwukrotnie! Zabieg ten pozwolił na szybszy rozwój oraz na jeszcze lepsze zaspokajanie oczekiwań klientów drukarni.

Jakie korzyści wiążą się z zakupem maszyny do broszurowania?

Z upływem lat mieliśmy coraz więcej zleceń. Terminowe ich realizowanie stanowiło dla nas coraz większe trudności. Dlatego zakup maszyny do broszurowania stał się koniecznością. Jest to już drugie urządzenie do zszywania w firmie. Jako drukarnia mamy bardzo szeroki zakres usług. Drukujemy zarówno katalogi, wizytówki, ulotki, kalendarze, jak i prace wysoko uszlachetnione. Wszystkie te działania wiążą się z koniecznością posiadania odpowiednich maszyn. Nowa maszyna umożliwia zszywanie różnych nieszablonowych prac i cechuje się bardzo wysoką wydajnością.

Dzięki tej maszynie możemy dwukrotnie szybciej zszywać katalogi, foldery i broszury. Urządzenie pozwala zszywać pozycje A4 albumowe (poziome), zszywać na 4 zszywki oraz łączyć pozycje o objętości nawet do 136 stron (objętość uzależniona od gramatury papieru)

Maszyna umożliwia jednoczesne zszywanie jednego lub dwóch katalogów. Przyspiesza to codzienną pracę. W dodatku dzięki temu, że w drukarni są już dwa urządzenia do zszywania, to gdy jedno z nich będzie w serwisie, to drugie może spokojnie pracować. Zlecenia zawsze będą zrealizowane na czas.

Zdradził Michał Baran – właściciel drukarni.

Do czego wykorzystuje się nową maszynę?

Jej najważniejsze zastosowania to zszywanie folderów, katalogów oraz broszur o różnych rozmiarach. Maszyna umożliwia zarówno zszywanie drobnych broszurek, jak i podręczników o bardzo dużej ilości stron. To znacznie rozszerza zakres usług drukarni i jej wydajność. Może realizować większą ilość zamówień w znacznie krótszym czasie.

Sprawdź więcej na DrukarniaWydruk.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.