Wiadomości z Zabrza

Kupno nieruchomości Algerve - w regionie u bram Europy

  • Dodano: 2018-04-18 07:30, aktualizacja: 2018-04-18 07:34

Jeżeli myślisz o kupnie nieruchomości w obcym kraju z pewnością twoja uwaga skupia się na regionie basenu Morza Śródziemnomorskiego. To idealne miejsce do wypoczynku o każdej porze roku. A jeżeli szukasz lokacji nad oceanem, Portugalia to kraj dla ciebie.

Słońce, plaża i szum morza

Każdy z nas ma inną definicję raju na ziemi. Gdyby słuchać reklam, idealnym miejscem do życia jest egzotyczna wyspa gdzieś na środku oceanu. Wyspa, na której zawsze jest piękna pogoda, woda czysta i przezroczysta a piasek nie zna pojęcia „śmieci”. Niestety, na taki raj mało kto może sobie pozwolić. Na szczęście w poszukiwaniu słonecznej pogody nie trzeba jechać na koniec świata. Również w Europie bez problemu można znaleźć miejsce, w którym będziemy się czuć jak w niebie. Całe południowe wybrzeże Starego Kontynentu jest usiane miastami i miasteczkami, w których czas płynie wolniej, a jego mieszkańcy spędzają popołudnia leniwie sącząc wino. Szczególnie w ojczyźnie Cristiano Ronaldo.

Zalety Portugalii

Portugalia to najbardziej wysunięty na zachód kraj Europy. Zarówno jego zachodnie, jak i południowe wybrzeże oblewa Ocean Atlantycki. Kraj ten znany jest szczególnie z wysokiej jakości win, z Porto oraz Maderą na czele. Kuchnia Portugalii opiera się przede wszystkim na rybach, dlatego fani dań rybnych z pewnością zakochają się w tym kraju. Jednak jedzenie to nie jedyne walory Portugalii. Jest ona często wybierana jako miejsce na spędzenie urlopu z powodu pięknej pogody. Średnia temperatura powietrza w trakcie wakacji waha się od 24 do 28 stopni Celsjusza. W trakcie pobytu możemy w ogóle nie uświadczyć deszczu, bowiem latem pada go niezwykle mało. Z każdego miejsca w Portugalii jest blisko do oceanu. Od granicy z Hiszpanią odległość ta wynosi 200-250 kilometrów. Dlatego kupno nieruchomości Algerve, ale również w innych miejscach, zawsze oznacza bliskość akwenu.

Piękne widoki i nieruchomości Algerve

Jednym z piękniejszych regionów jest, położone na południu kraju, Algerve. Jej największe miasto – Faro, nie jest zbyt dobrze znane w Polsce. Podobnie jak Olhão da Restauração czy Portimão. Argumentem za tym, by je poznać są plaże i Ocean Atlantycki (http://calacosta.com/nieruchomosci-w-portugalii/). Oznacza to, że kupując nieruchomości Algerve będziemy zewsząd otoczeni smakami prosto z wody. Ryby i owoce morza są tam obecne na każdym kroku. Wysokie klify i równie wysokie temperatury, to znaki rozpoznawcze tego regionu. Jest on świetnym wyborem dla każdego, kto lubi spędzać dnie na plaży, a wieczorem udać się na wycieczkę po lokalnym knajpkach. Zakup nieruchomości Algerve to inwestycja w mile spędzony czas.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.