Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

​​​​​​​Kultowa pościel marki Foonka (dawniej Hayka)

  • Dodano: 2019-07-26 11:30

Hayka to kultowa marka pościeli, charakteryzująca się najwyższą jakością splotu satyny bawełnianej i niepowtarzalnym wzornictwem, które odróżnia ją od innych. Hayka sięga do korzeni, prezentując wzory słomy czy siana, kojarzące się wielu z beztroskimi czasami dzieciństwa na wsi, gdy spanie właśnie na sianie było czymś zupełnie naturalnym. To właśnie z takiego wzoru pościeli imitującej stóg siana w 2013 roku powstała marka.

W swojej ofercie posiada wiele elementów wyposażenia wnętrz, ale to właśnie modna pościel jest jej produktem flagowym. Jej produkcja odbywa się w całości w Polsce z najwyższej jakości lokalnych tkanin. Polskie jest tu wszystko. Od projektu przez tkaninę i nadruk, aż po opakowanie. Oprócz niepowtarzalnego wzornictwa, znakiem charakterystycznym jest fakt, że pościel Hayka to 100% bawełny o satynowym splocie z Certyfikatem OEKO-TEX® Standard 100, który daje gwarancję, że produkty są całkowicie przyjazne środowisku i bezpieczne dla człowieka. Certyfikat ten posiada zarówno tkanina, jak i druk.

Inni tylko mówią o indywidualnym podejściu do każdego produktu. Hayka to realizuje. Zadrukowane tkaniny w szwalni są krojone na kawałki, odpowiadające różnym wielkościom poszewek. W zależności od tego, w którym miejscu wypada dana poszewka, wzory druku na poszczególnych produktach będą różne. Oznacza to, że dwa identyczne komplety pościeli najprawdopodobniej nie istnieją. Każdy jest inny, szczególny i niepowtarzalny.

Hayka pościel 160x200 MECH

Pościel 160x200 MECH to jedyny w swoim rodzaju produkt marki Hayka, nawiązujący wzornictwem do leśnego mchu. Tworząca pościel satyna bawełniana sprawia, że jest ona miękkka i przyjemna w dotyku właśnie jak mech, a zasypianie w niej kojarzy się z czasem dzieciństwa i letniej beztroski pod gołym niebem, pełnym leśnych wędrówek. Wspaniały efekt wizualny, który ożywi każdą sypialnię, zapewnia niezwykle sugestywny, fotorealistyczny nadruk mchu i znajdujących się na nim zwierząt oraz innych mieszkańców lasu. Każdy komplet jest niepowtarzalny i ma nadruk różniący się również od innych kompletów tej samej linii. Pościel 160x200 MECH jest w pełni przyjazna także dzieciom i alergikom dzięki zastosowaniu 100% bawełny o satynowym splocie z Certyfikatem OEKO-TEX® Standard 100. Certyfikat dotyczy zarówno tkaniny, jak i druku. Zestaw składa się z poszewki na kołdrę o wymiarach 160x200 centymetrów, a także dwóch poszewek na poduszki o wymiarach 50x60 centymetrów. Poszewki są zamykane na ukryty zamek błyskawiczny.

Pościel 160x200 MECH to produkt w 100 % polski od projektu nadruku przez tkaninę i sam druk aż po opakowanie. Elegancko zapakowany znakomicie nadaje się także na prezent urodzinowy lub ślubny.

Hayka pościel 160x200 NIEBO PÓŁNOCNE

Pościel 160x200 NIEBO PÓŁNOCNE sprawia, że w nocy nie trzeba już patrzeć w niebo, by zobaczyć gwiazdy. Niezwykle realistyczny fotograficzny nadruk nieba północnego z gwiazdami sprawia, że ten produkt to idealny wybór dla marzycieli, mierzących wysoko i uwielbiających chodzić z głową w... gwiazdach. Jedyny w swoim rodzaju sposób tworzenia poszewek pościeli Hayka sprawia, że nie ma dwóch identycznych wzorów. Każdy komplet pościeli 160x200 NIEBO PÓŁNOCNE oznacza więc inną część gwiazdozbioru. Do kompletu dołączona jest mapa nieba, dzięki której można się pobawić w poszukiwanie swojego fragmentu.

Splot satyny bawełnianej sprawia, że pościel jest jednocześnie niezwykle miła w dotyku i wytrzymała. Pościel 160x200 to 100% bawełny o satynowym splocie z Certyfikatem OEKO-TEX® Standard 100, a także certyfikowany druk, co daje gwarancję pełnej przyjazności ludziom i środowisku. Może być używana także przez małe dzieci i alergików. Produkt jest od samego początku do końca tworzony w Polsce. Tu powstaje projekt druku, stąd bierze się tkanina, tutaj następuje szycie, a wreszcie nawet opakowania są polskie. W skład zestawu wchodzi poszewka na kołdrę o wymiarach 160x200 centymetrów, a także dwie poszewki na poduszki o wymiarach 50x60 centymetrów. Wszystkie są zamykane na ukryty zamek błyskawiczny.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.