Wiadomości z Zabrza

Krótki poradnik ślubny, czyli jaką fryzurę wybrać na najważniejszy dzień w życiu

  • Dodano: 2022-08-16 06:30, aktualizacja: 2022-08-16 06:44

Bez wątpienia ślub dla każdej kobiety jest jednym z najważniejszych oraz najpiękniejszych dniu w życiu. Nie tylko cała uroczystość musi być dopracowana pod wszystkimi względami ale także wygląd Panny Młodej. Wybór sukni, makijażu oraz fryzury ślubnej może przyprawić o zawrót głowy. Najbardziej problematycznym wyborem w tej kwestii jest przede wszystkim fryzura. Dlaczego? Jak dobrać odpowiednią? Na co zwrócić uwagę? Odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule! Czytaj dalej!

Krok pierwszy – oceń swój typ urody i sprawdź w czym będziesz wyglądać najlepiej

Ślub to nie tylko wzruszająca ceremonia kościelna. To także całonocna zabawa wśród najbliższych. Taki dzień wymaga odpowiedniego przygotowania, w końcu żadna Panna Młoda nie chce spędzić swojego dnia na poprawkach. Dlatego właśnie wybór fryzury ślubnej potrafi przyprawić o prawdziwy zawrót głowy. Nie dość, że musi pięknie się prezentować to dodatkowo powinna ona wytrzymać w nienaruszonym stanie przez całą taneczną noc. Czym w takim razie kierować się przy jej wyborze – trwałością, czy dopasowaniem do urody i sukni ślubnej? Tak naprawdę oba kryteria są bardzo ważne! Zazwyczaj przy wyborze przeglądamy pełno zdjęć w celu znalezienia inspiracji. Pamiętaj jednak, że nie każdy wygląda dobrze w danej fryzurze. Pod uwagę powinnaś wziąć przede wszystkim swój typ urody, a dokładniej mówiąc kształt twarzy. Do twarzy owalnych oraz okrągłych najlepiej będą pasować rozpuszczone, falowane włosy lub niskie koki. Tutaj odradza się wybór bardzo gładko zaczesanych fryzur. Przed dużym dylematem stoją posiadaczki twarzy w kształcie trójkąta. Nie zaleca się tutaj wykonywania wysokich upięć, które stworzą jeszcze silniejszy efekt wydłużenia.

Krok drugi – suknia również ma znaczenie! Zobacz jak fryzurą ślubną podkreślić jej piękno

Każda Panna Młoda wie, że stworzenie idealnie współgrającej całości to priorytet. Dlatego właśnie fryzura ślubna powinna być także dobrana do rodzaju sukni. Pod lupę weźmy suknie ze stójką. Warto wybrać rodzaj uczesania wydłużający szyję. Tutaj sprawdzą są luźno puszczone loki, bądź niskie upięcia z wystającymi, pojedynczymi kosmykami. Wiele Pań popełnia błąd wybierając rozpuszczone włosy do sukni ślubnej z odkrytymi plecami zasłaniając cały efekt. Zdecydowanie lepiej sprawdzą się tutaj wysokie koki lub kucyki. A co z welonem? No właśnie o nim także nie możesz zapomnieć! Aktualne trendy modowe wskazują, że spora część Panien Młodych rezygnuje z welonów na rzecz mniejszych lub większych wianków. W takich przypadkach nisko upięte koki będą strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Jeśli masz problem z odpowiednim wyborem sukni ślubnej odwiedź stronę https://studiokamuflazu.pl/fryzury-slubne-wroclaw/. Znajdziesz tutaj dużą ilość inspiracji i nie tylko! Studio Kamuflażu oferuje każdej zainteresowanej Pannie Młodej pomoc w wyborze fryzury oraz jej profesjonalną realizację. Oddając się w ręce profesjonalistów zyskujesz pewność, że w dniu swojego ślubu będziesz wyglądać jak gwiazda!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.