Wiadomości z Zabrza

Kosze i pojemniki do transportu i przechowywania żywności.

  • Dodano: 2021-02-15 14:45

Jak bezpiecznie transportować żywność?

Kosze i pojemniki do transportu i przechowywania żywności to akcesoria gastronomiczne, które świetnie sprawdzą się w firmach cateringowych. To jednak nie koniec! Bardzo często są również wykorzystywane w szkołach i przedszkolach, a także w stołówkach, jadłodajniach i w innych zakładach przetwórstwa żywieniowego. Kosze i pojemniki do transportu żywności są dostępne w wielu różnych rozmiarach i pojemnościach, aby każdy klient mógł znaleźć dla siebie produkt, który sprosta jego oczekiwaniom i preferencjom. Dzięki pojemnikom do transportu w bezpieczny i bezproblemowy sposób przetransportujesz produkty żywnościowe oraz napoje. Kosze do transportu żywności powinny być wykonane z materiałów najwyższej jakości, które są trwałe i wytrzymałe. Inwestycja w produkty z górnej półki sprawi, że z pewnością posłużą Ci przez lata. Ciekawą alternatywą są również wózki transportowe, które znacząco ułatwiają codzienną pracę.

Torby termoizolacyjne do transportu żywności

Torby termoizolacyjne to produkty najwyższej jakości, które znacząco ułatwiają transport jedzenia. Jest to bezpieczny sposób na przewożenie nie tylko gotowych dań, ale także zup i napojów. Na rynku można spotkać torby przystosowane zarówno do transportowania jedzenia, jak i zup i napojów. Torby termoizolacyjne dostępne są w wielu różnych formach, wybór jest naprawdę duży, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie dla siebie produkt idealny. Istnieje możliwość zakupu np. toreb z 12 boxami obiadowymi, a także nieco mniejszych - z 4 boxami obiadowymi. Wybór jest uzależnionych od potrzeb klienta. Co więcej, torby termoizolacyjne nie tylko pozwalają na bezpiecznym transport, ale rownież, dzięki wyposażeniu w specjalną powłokę, utrzymują przenoszą żywność w odpowiedniej temperaturze. Jest to bardzo ważne, gdyż wiadomo nie od dziś, że obróbka cieplna wpływa na smak potraw, ich zapach, a także konsystencję. Warto zainwestować w tego typu torby, aby klienci zawsze otrzymali ciepłe posiłki - w idealnej temperaturze.

Wózki do transportu jedzenia

Kolejnym bardzo ciekawym produktem, który jest naprawdę dużym ułatwieniem podczas codziennej pracy, są wózki do transportu jedzenia. Występują one w różnych rodzajach, a najpopularniejsze z nich to: wózki kelnerskie, wózki na pojemniki GN, wózki do transportu koszy do zmywarki, wózki do transportu pojemników i blach, wózki do talerzy, wózki transportowe do tac, wózki do stołów cateringowych, wózki do ekspresów przelewowych, czy wózki do transportu stołów cateringowych. Decydując się na zakup konkretnego modelu należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Pierwszym z nich jest oczywiście zastosowanie. Zastanówmy się do czego będziemy wykorzystywać wózek oraz w czym on nam pomoże. Kolejną ważną rzeczą jest wybór rozmiaru wózka. Na rynku dostępne są zarówno produkty posiadające 5 półek, jak i te nieco mniejsze, które mają tylko 3 półki. Wybór konkretnej jest uzależniony od preferencji klienta. Trzecim, równie ważnym parametrem, na który koniecznie należy zwrócić uwagę, jest rodzaj materiału/surowca, z którego wózek został wykonany. Wybierajmy materiały, które są trwałe i odporne.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.