Wiadomości z Zabrza

FUNtastyczny Święty Mikołaj zawitał do Funzeum w Gliwicach!

  • Dodano: 2023-11-28 14:15, aktualizacja: 2023-12-18 14:13

Nadeszła wyjątkowa pora roku, to właśnie teraz w magicznej krainie Funzeum w Gliwicach serca najmłodszych rozświetla radość oraz błyszczące ozdoby i światełka świąteczne. Choć na co dzień miejsce to mieni się kolorami, teraz w sposób szczególny właśnie nabiera barw! Funtastyczny Święty Mikołaj przeszedł niezwykłą metamorfozę, postanowił zmienić kolory swojego stroju. Ten wyjątkowy gość, będzie zmieniał się jak tęcza przechadzając po zakątkach gliwickiego Centrum nauki i rozrywki Funzeum. Z pewnością zadziwi, rozbawi i zachwyci wszystkie dzieci.

Funtastyczny Święty Mikołaj będzie dostępny dla każdego dziecka

To właśnie od 20 listopada do 6 stycznia, możecie przygotować swoją listę życzeń oraz napisać i wręczyć mu niezwykły list. Długa lista dziecięcych marzeń może zawierać zarówno prośby o dobre oceny w szkole, zabawki a także gry planszowe. Mikołaj z wielką radością przeczyta każdy z nich, obiecując spełnić jak najwięcej marzeń.

Przemierzając korytarze Funzeum w Gliwicach, Kolorowy Święty Mikołaj będzie obdarowywał najmłodszych zwiedzających wyjątkowymi upominkami! Każdy otrzyma coś wyjątkowego i zaskakującego. W tym roku zdecydował się na nietypowe prezenty, pobudzające wyobraźnię i rozbudzające zainteresowanie najmłodszych.

Tego typu spotkania, to niepowtarzalna okazja do upamiętnienia tych chwil na pięknych fotografiach. Każde dziecko marzy o zdjęciu z kolorowym Funtastycznym Świętym Mikołajem! Radość, uśmiech oraz dobra zabawa zostaną uwiecznione, tworząc wspomnienia na długie lata.

Dlaczego Mikołaj postanowił odwiedzić właśnie nas?

Bo Funzeum to miejsce tajemnicze, a jego edukacyjne walory wpływają pozytywnie na rozwój najmłodszych. Kolorowy Święty, zafascynowany światłami, postanowił zgłębić wiedzę związaną ze światłem UV. Fluorescencyjne reakcje, tajemnicze efekty świetlne sprawiły, że Mikołaj postanowił być częścią tej magicznej przygody. Jednak jego ciekawość, najbardziej pobudziła strefa Fluo Dżungla gliwickiego Funzeum. Odnalazł w nim miejsce, w którym zdecydował się na swoją nietypową metamorfozę!

Edukacyjny wątek Funzeum połączony z zabawą stał się magnesem przyciągającym nie tylko dzieci, ich rodziców, ale samego Świętego Mikołaja! Praktyczne zastosowanie efektów świetlnych, promieniowania UV oraz zachodzących zjawisk nie stanowi już żadnych tajemnic.

Centrum nauki i rozrywki Funzeum w Gliwicach, to miejsce, w którym nauka spotyka się z zabawą, a poszerzanie wiedzy i odkrywanie tajemnic świata nauki staje się pasją. To idealne miejsce na wycieczkę rodzinną i szkolną. To aż cztery tysiące metrów kwadratowych, na których znajduje się siedem różnych stref edukacyjnych. To ponad sześćdziesiąt interaktywnych instalacji koloru i światła.

To niewątpliwie największa na Śląsku nowoczesna strefa zabaw dla dzieci, a w niej największy w Polsce podwieszany pleciony plac zabaw – FUNLABIRYNT. Bilety indywidualne już od złotówki, a szkolne już od 24,50 zł.

Zapraszamy!

FUNtastyczny Święty Mikołaj zawitał do Funzeum w Gliwicach!

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.