Wiadomości z Zabrza

Dmuchane jacuzzi to tegoroczny hit. Zobacz dlaczego

  • Dodano: 2020-05-05 07:30, aktualizacja: 2020-05-05 07:34

Popularność dmuchanych jacuzzi wzrasta wraz z upływem lat. Dużymi krokami zbliża się sezon letni, dlatego też wiele osób szuka do swojej przestrzeni ogrodowej lub działki atrakcji, która umili rodzinne spotkania. Ich cena spada do atrakcyjnych kwot, a więc z niedostępnego luksusu, jakim były jacuzzi wbudowane, staje się coraz bardziej popularne domowe spa, gdzie można zrelaksować się wraz z najbliższymi oraz zaproszonymi gośćmi. Dobrej jakości jacuzzi dmuchane stają się częściej wybieranym towarem niż baseny naziemne. Jakie są zalety dmuchanego jacuzzi ogrodowego? Na co warto zwrócić uwagę, jeśli chcemy zakupić jacuzzi pompowane?

Jacuzzi dmuchane czy basen – co lepiej wybrać?

Masz zgromadzone większe środki finansowe, a także posiadasz większą ilość miejsca w przydomowym ogrodzie? Z pewnością nie będziesz się wahał i zainwestujesz w większy basen ogrodowy. Pamiętaj jednak, że funkcjonalne jacuzzi będzie cechowało się nie tylko zaawansowanymi funkcjami masażu i zmianą temperatury wody. Baseny naziemne to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi. Dzieci mają zapewnioną aktywną rozrywkę, a także lepiej znoszą letnie upały. Jednak opady deszczu lub zachmurzone niebo mogą uniemożliwić korzystanie z basenu z powodu spadku temperatury wody oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych. W takich sytuacjach sprawdzą się jacuzzi ogrodowe pompowane, które zakupimy np. w sklepie Dollo.

Jacuzzi dmuchane ogrodowe można użytkować nie tylko w okresie letnim, ale i w innych sezonach, w przeciwieństwie do basenów ogrodowych. W korzystaniu z jacuzzi nie przeszkodzi nam nawet pochmurne niebo. W zaciszu własnego tarasu lub ogrodu zimowego możesz czerpać radość z przyjemnej ciepłej kąpieli, nawet wtedy, gdy na zewnątrz panuje chłodna aura. Pompowane jacuzzi ogrodowe może podgrzewać i filtrować wodę z zanieczyszczeń, a dzięki dyszom powietrznym wytwarzać masujące prądy wody.

Zalety dmuchanego jacuzzi

Nie bez powodu pompowane jacuzzi ogrodowe stało się tegorocznym hitem. Do jego zalet należą przede wszystkim:

  • Możliwość użytkowania z jacuzzi przez cały rok;

  • Masaż i ciepła woda łagodzące napięcie mięśni i bóle stawów;

  • Mobilność — wystarczy spuścić wodę i można przenieść je w inne miejsce lub schować w pomieszczeniu gospodarczym;

  • Łatwa instalacja;

  • Atrakcyjna cena.

Jakie rozmiary jacuzzi dmuchanego?

W zależności od liczby członków rodziny czy ewentualnych gości, którzy będą korzystać z jacuzzi, należy odpowiednio dopasować jego rozmiary. Jacuzzi dmuchane o objętości do 600l są idealnym rozwiązaniem dla jednej osoby lub pary. Częściej wybierane są jacuzzi pompowane o objętości 600-950 l, które pomieszczą już cztery osoby. Dla większych rodzin, na przyjęcia i imprezy towarzyskie polecane są jacuzzi ogrodowe dmuchane o objętości ponad 1000l. Oczywiście im większe jacuzzi, tym musimy liczyć się z wyższą ceną i wyższymi kosztami eksploatacji.

Jak kupić dobrej jakości jacuzzi pompowane?

Rozważając zakup jacuzzi ogrodowego, musisz wziąć pod uwagę to, kto będzie z niego korzystał, ile masz miejsca oraz jakie masz wymagania względem funkcji i wyposażenia. Najlepsze modele — oprócz dysz powietrznych — posiadają również dysze do hydromasażu z regulacją, system słonej wody, zakrywaną pokrywę ochronną i funkcję samo-nadmuchiwania. Warto zwrócić uwagę na materiał użyty do produkcji jacuzzi dmuchanego. Najlepiej kierować się doświadczeniami innych użytkowników, którzy zakupili interesujący nas produkt i na tej podstawie podjąć rozsądną decyzję. Renomowani producenci wyposażają jacuzzi dmuchane we wzmocnione materiały oraz trwałe komory powietrzne.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.