Wiadomości z Zabrza

Czym jest biuro wirtualne?

  • Dodano: 2021-05-21 08:30, aktualizacja: 2021-05-21 08:49

Biuro wirtualne cieszy się obecnie coraz większą popularnością. Jeżeli chodzi o Warszawę przyjęło się sądzić, że ten termin wskazuje jednoznacznie adres siedziby firmy, który może być podany w KRS albo CEIDG jako adres na siedzibę działalności gospodarczej, gdzie ktoś jest w stanie przyjmować firmowa korespondencję. Wirtualne biura to nie tylko adresy na siedzibę spółki. Czym jeszcze może cechować się takie wirtualne biuro? O tym przeczytasz poniżej!

1. Biura wirtualne - dlaczego warto z nich korzystać?

2. Ile kosztuje taki adres na siedzibę firmy?

Biura wirtualne - dlaczego warto z nich korzystać?

Wirtualna siedziba to nie tylko adres na siedzibę spółki. Firmy specjalizujące się w świadczeniu takich usług wirtualnego biura rozszerzają swój zakres usług. Wynika to z coraz większej popularności takich usług. Co warto wiedzieć o takich biurach wirtualnych? Otóż są one w większości przypadków w kupionych, własnościowych obiektach a nie wynajmowanych. To powoduje, że figurowanie adresu dla Twojej firmy w takim miejscu nie jest skrępowane terminową umową. Możesz korzystać z niej nawet przez dekadę. Jeżeli zdecydujesz się na takie biuro wirtualne Warszawa nie musisz obawiać się wprowadzania zmian w KRS w zakresie nowego adresu. To jednak nie koniec - nie spotka Cię konieczność zmiany adresu dla kontrahentów. Wykupując taki adres na siedzibę firmy zyskasz także pewność, że każda nadesłana korespondencja na adres Twojej firmy zostanie odpowiednio odnotowana - otrzymasz stosowny SMS oraz email. Na Twoje życzenie treść takiego listu może być zeskanowana do wygodnego formatu PDF. Taki adres KRS to jednak nie tylko ochrona Twojej prywatności - możesz bowiem korzystać z przestrzeni takich biur do przeprowadzania spotkań oraz korzystania ze sprzętów biurowych, takich jak np. skaner czy drukarka. Z powodzeniem skorzystasz z tej propozycji odwiedzając: www.biurowirtualnewarszawa.pl.

Ile kosztuje taki adres na siedzibę firmy?

Powyższy opis brzmi zapewne zachęcająco - teraz nadeszła pora na weryfikację ile kosztuje taki adres KRS. Otóż cena za takie biuro wirtualne Warszawa kształtuje się w postaci przystępnych abonamentów, zaczynających się od 45 zł. Taki adres dla firmy to nie tylko adres dla firmy, ale także usługa powiadamiania o korespondencji za pośrednictwem SMS czy emaila. Ceny wyższych abonamentów wynoszą 60 lub 120 zł i polegają na jeszcze wyższych udogodnieniach. Sprawdź szczegóły na: www.biurowirtualnewarszawa.pl/wirtualne-biura-vsl-system.html. Jeżeli dostrzegasz wartość takiego rozwiązania - skontaktuj się z przedstawicielem takiego wirtualnego biura i wybierz optymalny dla siebie pakiet.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.