Wiadomości z Zabrza

Czy warto kupić like na Instagramie? Poradnik zakupowy

  • Dodano: 2022-03-11 06:15, aktualizacja: 2022-03-11 06:18

Czy chcesz być popularny? Warto czasami, choć na chwilę wyłączyć się ze wszystkich kołatających się w głowie myśli i zadać sobie to pytanie. Niewątpliwie, pytanie takie powinno paść w momencie otwierania konta profilowego na Instagramie. Dlaczego akurat w tym momencie i dlaczego takie pytanie? Bo Instagram to doskonała trampolina do zdobycia popularności.

Co to jest Instagram? 

W zasadzie, to pytanie dla większości osób jest zupełnie niepotrzebne, ponieważ w dzisiejszych czasach, Internet, media społecznościowe i wszelkiego rodzaju analogiczne platformy nie stanowią tajemnic. Tak dla krótkiego przypomnienia, Instagram to serwis społecznościowy przeznaczony do bezpłatnego zamieszczania zdjęć oraz innych form przekazu. Aby z niego korzystać, należy założyć na nim konto i włączyć się w życie jego społeczności. Sposobów wykorzystania Instagrama jest sporo. Najpopularniejszym jest tworzenie własnej marki osobistej, firmowej lub produktowej.

W XXI wieku nie ma lepszego instrumentu do wszelkiego rodzaju promocji niż Instagram. Ilość zarejestrowanych kont na Instagramie świadczy, że to naprawdę potężna machina do budowania i promowania różnych przedsięwzięć.

Jak budować popularność na Instagramie?

Wystarczy po prostu założyć konto i zacząć od podglądania innych i publikowania własnych treści. Podglądanie innych daje możliwość zaobserwowania jak to robią inni. Zwłaszcza warte obserwacji są konta z bardzo dużą społecznością followersów, z dużą ilością lajków. Dobre przeanalizowanie, takich kont, może dać wiele do myślenia. Jedną z najbardziej zastanawiających myśli, jest ta, która skupia się na lajkach. Jak zagłębiając się w historię wielu celebrytów, można zauważyć, że niektóre posty, takie niezbyt atrakcyjne, nagle mają jakąś imponująca ilość lajków. Wniosek może być jeden: coś sprawiło, że jest tyle lajków. Tym czymś są najczęściej kupione lajki.

Czy można kupić lajki?

Można i co ciekawe jest to bardzo popularne rozwiązanie stosowane nie tylko przez instagramowych celebrytów, ale także przez wielu innych użytkowników tego serwisu społecznościowego. Dzięki kupionym pakietom lajków, można podbić pozycję każdego postu na Instagramie i nie musi on być jakiś wyjątkowy. Dobrze dobrany pakiet i umiejętnie zastosowany da zdecydowanie lepszy rezultat niż wielodniowa czy wielogodzinna praca nad zasięgiem organicznym. Jeśli zależy Ci na szybkich rezultatach to kup lajki na Instagramie

Czy kupno lajków jest legalne?

Kupno lajków to taka sama transakcja jak kupno pączków w sklepie. Kupno lajków jest jak najbardziej legalne. Nie ma żadnych przepisów zabraniających tego typu transakcji. Obowiązuje złota zasada, w myśl której „co nie jest prawem zabronione, jest prawem dozwolone” 

Jak kupić lajki?

W Internecie działa wiele serwisów oferujących pakiety reakcji typu lajki, komentarze, obserwujący na Insta itp. Większość tych serwisów oferuje nie tylko gotowe pakiety lajków, ale także usługi polegające na fachowym prowadzeniu kont w mediach społecznościowych w tym także na Instagramie. Dzięki fachowej, podpartej wieloletnim doświadczeniem usłudze, każdy kto z tej formy skorzysta, może w szybki sposób zdobyć popularność na Instagramie i wysoką rozpoznawalność swojego konta.

Mechanizm jest bardzo prosty, wystarczy wybrać jeden z serwisów, wpłacić na jego konto określoną kwotę za wybrany pakiet i tym samym otrzymuje się dostęp do tego pakietu. Można ten pakiet lajków wykorzystać według własnego uznania. Warto jednak, skorzystać z pomocy serwisu oferującego pakiet i pod jego nadzorem przeprowadzać całą operację. Jest to bardzo istotne zwłaszcza dla początkujących. Dzięki temu można uniknąć wielu błędów.

Jak wybrać zaufany serwis sprzedający pakiety lajków?

Zanim dokona się wyboru dostawcy i kupi pakiet lajków, warto sprawdzić dany serwis. W Internecie nie brakuje forów, na których internauci wymieniają swoje doświadczenia związane z zakupem pakietów reakcji. Skorzystanie z informacji zawartych na takich forach, możne ustrzec przed tak zwanym wyrzuceniem pieniędzy w błoto. 

Kolejnym dobrym sposobem weryfikacji firmy, jest sprawdzenie jak długo serwis jest na rynku, od kiedy prowadzi swoją działalność i ilu ma klientów. Opinie o serwisie wyrażane przez zadowolonych klientów są najlepszymi rekomendacjami. 

Jak wybierać pakiety lajków? 

Wybór pakietów lajków powinien być dopasowany do docelowej grupy odbiorców. Jeśli akcja promocyjna nie wybiega poza granice Polski, to pakiet powinien zawierać lajki pochodzące od Polaków. Serwis, w którym dokonuje się zakupu lajków, również powinien pochodzić z Polski, a przynajmniej podstawę jego pakietów powinni stanowić polscy użytkownicy Instagrama.

Kolejnym bardzo istotnym elementem powinno być potwierdzenie przez serwis sprzedający pakiet lajków, że pochodzą one z aktywnych kont od aktywnych fizycznych użytkowników, a nie botów.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.