Wiadomości z Zabrza

Co zrobić, gdy szybko potrzebujesz pieniędzy na działalność gospodarczą?

  • Dodano: 2017-08-26 14:15

Masz w firmie przejściowy kryzys? Brakuje ci środków na rozkręcenie nowej firmy ? Nie masz pieniędzy na bieżące opłaty? Musisz jak najszybciej zainwestować?

Aktualnie coraz więcej osób, prowadzących czy zakładających zupełnie nową działalność gospodarczą, rozważa skorzystanie z propozycji firm oferujących możliwość szybkiego uzyskania pożyczki poza bankowej całkowicie online. Jest to najszybsze rozwiązaniem, aby  w momencie stracenia płynności finansowej, spowodowanej małym kryzysem, wyjść na prostą. Poszczególne firmy poza bankowe posiadają różnorodne kryteria na podstawie, których przyznają pożyczki. BOSS pożyczka oferuje zdecydowanie najszybszy i najkorzystniejszy sposób finansowania potrzeb małych i średnich przedsiębiorców. Pozwala bardzo sprawnie uzyskać pożyczkę na dogodnych warunkach. Już od momentu samej rejestracji działalności gospodarczej o kwotę 10 tysięcy złotych może starać się każda osoba.

Jak wiadomo, najbardziej powszechnym źródłem finansowania są kredyty bankowe, które mają zdecydowanie więcej wad niż zalet. Małe i średnie firmy, zwłaszcza na początku swojej działalności, mają problem z uzyskaniem kredytu w banku. Ponadto, ze względu na długi czas oczekiwania na decyzję końcową  nie jest to najlepsze rozwiązanie w czasie kryzysu. Co więcej, cały proces jest długotrwały i wymaga dostarczenia dużej ilości różnego rodzaju dokumentów i zaświadczeń. Co więc robić? Skąd wziąć pieniądze?

Pożyczka, jako alternatywne źródło finansowania, jest zdecydowanie lepszym i korzystniejszym rozwiązaniem w kryzysowych momentach. Krótkoterminowa pożyczka poza bankowa jest łatwiej dostępna niż kredyt bankowy. Co więcej, można ją wziąć w sytuacji przejściowego kryzysu, mając na uwadze, że kolejny miesiąc będzie zdecydowanie lepszy pod względem finansowym. Wsparcie finansowe na działalność gospodarczą oferowane przez BOSS pożyczkę (https://bosspozyczka.pl/ ) jest bardzo szybkim sposobem na pozyskanie gotówki bez zbędnych formalności. Nie ma potrzeby dostarczania dokumentów rejestrowych i księgowych oraz okazywania różnego rodzaju poręczeń czy zabezpieczeń. Platforma oferuje, w przeciwieństwie do banków, gdzie kredyt bankowy musimy spłacać w comiesięcznych ratach bez względu na to jakie w danym miesiącu mamy zyski, możliwość rozłożenia rat na wybranych przez nas warunkach (maksymalnie 24 raty).

Cały proces podjęcia pożyczki jest wyjątkowy prosty. Potrzebujesz tylko:

  • dostępu do Internetu,
  • dowodu osobistego,
  • numeru konta bankowego,
  • numeru telefonu komórkowego.

Wystarczy wypełnić bardzo krótki formularz online, w którym musisz podać dane swoje oraz prowadzonej działalności. Następnie wybierasz odpowiednią dla siebie ofertę. Już po kilkunastu minutach dostaniesz decyzję o przydzieleniu pożyczki, a następnego dnia kurier dostarczy ci umowę do podpisania. Pieniądze znajdą się na twoim koncie w ciągu 24 godzin od otrzymania potwierdzenia podpisania przez ciebie umowy podczas wizyty kuriera. 

Jak widać cały proces przebiega bardzo sprawnie, bez zbędnych formalności i całkowicie online.

Więcej informacji na temat pożyczek można znaleźć na stronie https://bosspozyczka.pl/

WERONIKA LECHAŃSKA

 ***

BOSS pożyczka to łatwy sposób finansowania potrzeb małych i średnich przedsiębiorców, startup'ów i osób pracujących w oparciu o samozatrudnienie, nawet od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.