Wiadomości z Zabrza

ZUS dla studentów, naukowców i pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

  • Dodano: 2022-11-21 12:15

23 i 24 listopada,  w godz. 9.00 - 14.00, na wydziałach Śląskiego Uniwersytety Medycznego odbywać się będą Dni Poradnictwa ZUS. Podczas konsultacji z ekspertami ZUS będzie można uzyskać informacje na temat zasiłków, emerytur i rent, a także świadczeń dla rodzin.

Dni Poradnictwa ZUS

23 listopada pracownicy ZUS będą dostępni w Katowicach na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Katowicach, natomiast już następnego dnia, 24 listopada, z porad specjalistów ZUS będzie można skorzystać na Wydziale Nauk Medycznych w Katowicach i w Zabrzu, w bytomskim Wydziale Nauk o Zdrowiu i w sosnowieckim Wydziale Nauk Farmaceutycznych.

- Już od kilku lat ZUS organizuje na terenie śląskich uczelni spotkania z ekspertami, gdzie podczas indywidualnych konsultacji można uzyskać informacje dotyczące własnych spraw, jak i najbliższych. Za każdym razem z porad korzysta kilkadziesiąt osób, zarówno pracowników naukowych, administracji, jak i studentów.  Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznych poradach ZUS na Śląskim Uniwersytecie Medycznym – zachęca Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

ZUS dla studentów, naukowców i pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również