Wiadomości z Zabrza

Zniszczył drzwi i groził byłej partnerce, teraz będzie tłumaczył się przed sądem

  • Dodano: 2020-06-24 08:30, aktualizacja: 2020-06-24 08:46

Zarzut zniszczenia mienia i kierowania gróźb karalnych usłyszał 28-latek. Mężczyzna zniszczył drzwi i groził pozbawieniem życia byłej partnerce.

Kodeks karny za samo zniszczenie mienia przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności

W sobotę dyżurny pierwszego komisariatu policji w Zabrzu otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury, do jakiej doszło na klatce schodowej jednego z budynków przy ulicy Sierotki. Okazało się, że doszło tam do sprzeczki między byłymi partnerami. Kiedy 28-letniemu mężczyźnie zabrakło argumentów słownych, zaczął kopać po drzwiach wejściowych do mieszkania byłej partnerki oraz groził jej pozbawieniem życia. Policjanci z jedynki przyjęli zawiadomienie o przestępstwie oraz przesłuchali świadków. Wczoraj 28-latek został zatrzymany i doprowadzony na czynności do komisariatu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów, do których się nie przyznał i odmówił składania wyjaśnień. Mężczyzna za swoje zachowanie w najbliższym czasie będzie tłumaczył się przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Bąk Monika

    Mój były partner jest nagrany na kamerze jak siekierą rąbie w moje drzwi do mieszkania .grozi mi że mnie zbije .za to dostał 1.000 zł.kary i 170 .zł.kosztów sądowych .I gdzie tu sprawiedliwość

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.