Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Zniszczył drzwi i groził byłej partnerce, teraz będzie tłumaczył się przed sądem

  • Dodano: 2020-06-24 08:30, aktualizacja: 2020-06-24 08:46

Zarzut zniszczenia mienia i kierowania gróźb karalnych usłyszał 28-latek. Mężczyzna zniszczył drzwi i groził pozbawieniem życia byłej partnerce.

Kodeks karny za samo zniszczenie mienia przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności

W sobotę dyżurny pierwszego komisariatu policji w Zabrzu otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury, do jakiej doszło na klatce schodowej jednego z budynków przy ulicy Sierotki. Okazało się, że doszło tam do sprzeczki między byłymi partnerami. Kiedy 28-letniemu mężczyźnie zabrakło argumentów słownych, zaczął kopać po drzwiach wejściowych do mieszkania byłej partnerki oraz groził jej pozbawieniem życia. Policjanci z jedynki przyjęli zawiadomienie o przestępstwie oraz przesłuchali świadków. Wczoraj 28-latek został zatrzymany i doprowadzony na czynności do komisariatu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów, do których się nie przyznał i odmówił składania wyjaśnień. Mężczyzna za swoje zachowanie w najbliższym czasie będzie tłumaczył się przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Bąk Monika

    Mój były partner jest nagrany na kamerze jak siekierą rąbie w moje drzwi do mieszkania .grozi mi że mnie zbije .za to dostał 1.000 zł.kary i 170 .zł.kosztów sądowych .I gdzie tu sprawiedliwość

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.