Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Zmiany w kierownictwie zabrzańskich komisariatów

  • Dodano: 2018-02-16 09:45

Podczas narady kierownictwa Komendant Miejski Policji w Zabrzu mł.insp. Marek Nowakowski wprowadził nowo mianowanych komendantów I i III komisariatu. Serdecznie gratulujemy awansu i życzymy sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Z dniem 15 lutego 2018 zaszły zmiany na stanowiskach kierowniczych w komisariacie I i III. Uroczystego wprowadzenia nowo mianowanych komendantów dokonał Komendant Miejski Policji w Zabrzu mł.insp. Marek Nowakowski.

Stanowisko Komendanta Komisariatu I Policji w Zabrzu objął podinsp. Jacek Nowak, który od kwietnia 2016 roku był Komendantem Komisariatu III Policji w Zabrzu. Natomiast Komendantem Komisariatu III Policji w Zabrzu został podkom. Jarosław Łępicki, który dotychczas był Zastępcą Komendanta Komisariatu III Policji w Zabrzu.

Podinspektor Jacek Nowak, nowy szef policjantów Komisariatu Policji I w Zabrzu służbę w policji rozpoczął w 1991 roku. Cały czas związany jest z Zabrzem. Doświadczenie zawodowe zbierał w komisariatach I i III służąc głównie w pionach kryminalnych. Z komisariatem w Rokitnicy związany był od 2009 roku, kiedy to objął tam stanowisko z-cy komendanta. Za to w 2014 roku podinsp. Jacek Nowak został Komendantem Komisariatu Policji V w Zabrzu, a od 01.04.2016 roku był Komendantem Komisariatu Policji III w Zabrzu.

Podkomisarz Jarosław Łępicki, nowy Komendant Komisariatu III Policji w Zabrzu, służbę w mundurze rozpoczął w 1998 roku jako aplikant Komendy Wojewódzkiej Policji. Rok później przeniósł się do Zabrza, gdzie służył w pionie prewencji i kryminalnym komisariatu w Mikulczycach. Od 2011 roku pełnił służbę jako detektyw, a następnie specjalista Wydziału Kryminalnego zabrzańskiej komendy. W listopadzie 2016 roku objął stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu III Policji w Zabrzu.

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.