Wiadomości z Zabrza

Zlikwidowano kolejne maszyny do nielegalnego hazardu

  • Dodano: 2020-10-30 11:00

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą zabrzańskiej komendy wraz z funkcjonariuszami KAS weszli do lokalu w Rokitnicy, w którym odbywał się nielegalny proceder gier hazardowych. Zarekwirowane zostały dwa automaty.

Winnym naruszenia przepisów prawa grozi nie tylko wysoka grzywna, ale także kara do 3 lat więzienia

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej uzyskali informację, że w jednym z lokali w Rokitnicy mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z funkcjonariuszami z Krajowej Administracji Skarbowej wkroczyli do lokalu przy ulicy Grabskiego.

W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli dwa urządzenia wykorzystywane do nielegalnych gier hazardowych. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Borys

    Nie wiem kto w ogóle chodzi do takich nielegalnych kasyn. Ja sobie na legalu gram w fruit manie deluxe na total casino i to bez wychodzenia z domu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również