Wiadomości z Zabrza

Zlikwidowano kolejne maszyny do nielegalnego hazardu

  • Dodano: 2020-10-30 11:00

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą zabrzańskiej komendy wraz z funkcjonariuszami KAS weszli do lokalu w Rokitnicy, w którym odbywał się nielegalny proceder gier hazardowych. Zarekwirowane zostały dwa automaty.

Winnym naruszenia przepisów prawa grozi nie tylko wysoka grzywna, ale także kara do 3 lat więzienia

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej uzyskali informację, że w jednym z lokali w Rokitnicy mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z funkcjonariuszami z Krajowej Administracji Skarbowej wkroczyli do lokalu przy ulicy Grabskiego.

W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli dwa urządzenia wykorzystywane do nielegalnych gier hazardowych. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Borys

    Nie wiem kto w ogóle chodzi do takich nielegalnych kasyn. Ja sobie na legalu gram w fruit manie deluxe na total casino i to bez wychodzenia z domu

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.