Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Zatrzymani za kradzież lamp UV do paznokci

  • Dodano: 2018-04-19 08:15, aktualizacja: 2018-04-18 17:51

Zabrzańscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy okradali pracodawcę. Kradli lampy UV do paznokci i sprzedawali na portalach internetowych lub zastawiali w lombardach.

Zatrzymani wcześniej byli już karani. Teraz grozi im kara do 5 lat więzienia. Kryminalni z I komisariatu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kradli lampy UV do paznokci hybrydowych lub żelowych.

Kryminalni z I komisariatu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kradli lampy UV do paznokci hybrydowych lub żelowych. Okradali pracodawcę, a skradziony towar wystawiali na aukcjach internetowych i w lombardach. Tylko w krótkim okresie wynieśli z firmy towar o wartości prawie 40 tys. złotych. W wyniku przeprowadzonych czynności policjanci odzyskali lampy o wartości prawie 28 tys. złotych. Zatrzymani zostali osadzeni w policyjnym areszcie. 29-latek wcześniej karany był za niealimentację, natomiast 35-letni mężczyzna ma dużo bogatszą kartotekę. Policjanci zatrzymywali go do kradzieży, rozbojów, pobić i wymuszeń. W trakcie policyjnych czynności okazało się, że mężczyzna dodatkowo poszukiwany jest przez prokuraturę w celu ustalenia miejsca pobytu w związku z wcześniej popełnionym przestępstwem. Podejrzani przyznali się do winy. Za kradzież grozi im kara do 5 lat więzienia.