Zatrzymali mężczyznę, który okradał ogródki działkowe
Zabrzańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który okradał altanki na ogródkach działkowych.
Jego łupem padły elektronarzędzia o wartości ponad 4 tys. zł. Podejrzany przyznał się do winy. Za włamania grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z IV komisariatu zatrzymali młodego mężczyznę, który włamywał się do altanek ogrodowych i kradł z nich elektronarzędzia. Jak ustalili kryminalni 19-latek na terenie Mikulczyc okradł w ten sposób 3 ogródki działkowe. Niestety skradzionych rzeczy nie udało się odzyskać. Włamywacz sprzedał elektronarzędzia w lombardach. W trakcie policyjnych czynności zatrzymany przyznał się do winy i chce dobrowolnie poddać karze. Jednak o jej wysokości zadecyduje zabrzański sąd. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.








![Zabrzański Militarny Mikołaj 2025 [FOTORELACJA]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/12/967670.informacja.jpg)











Dodaj komentarz