Wiadomości z Zabrza

Zapisz się na Festyn Zimowy dla zabrzańskich rodzin!

  • Dodano: 2023-12-27 08:45, aktualizacja: 2023-12-27 09:09

Centrum Rozwoju Rodziny zaprasza zabrzańskie rodziny do udziału w Festynie Zimowym, który odbędzie się 13 stycznia na terenie Kąpieliska Leśnego.

Festyn Zimowy w Zabrzu

13 stycznia od godziny 15.00 na uczestników będzie czekała moc atrakcji – animacje, zabawy oraz możliwość zwiedzenia Parku Miliona Świateł. Na wydarzenie obowiązują zapisy, które potrwają do 9 stycznia. Ilość miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas festynu będzie można skorzystać z udziału w warsztatach, konkursach związanych z tematyką zimy – m.in. bałwankowe wyklejanki i kolorowanki, rzut śnieżką do celu, wyścigi na krze lodowej, a także zajęciach robienia drewnianych breloków. Będzie także możliwość zrobienia zdjęć w fotobudce. Dodatkową atrakcją dla wszystkich uczestników będzie zwiedzenie instalacji pn. „Alicja w Karinie Czarów” w Parku Miliona Świateł.

Udział w festynie wymaga wcześniejszego zapisania się w sposób osobisty w Centrum Rozwoju Rodziny w godzinach 7:30-15:30 lub za pomocą rozmowy telefonicznej 32 630 32 33 bądź drogą mailową na adres:
zapisy@crr.miastozabrze.pl.

Dokonując zgłoszenia, należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz w przypadku dzieci wiek, a także imię i nazwisko rodzica/opiekuna oraz numer telefonu. Zgłoszenie uczestnictwa jest równoznaczne z akceptacją regulaminu wydarzenia. Regulamin Festynu Zimowego.

Wydarzenie realizowane jest w ramach zadania Zostań z nami na weekend z projektu Miasto Przestrzenią Rozwoju finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również