Wiadomości z Zabrza

Zagłosuj na Zabrze w konkursie Planete Plus!

  • Dodano: 2018-07-19 21:30

Władze kanału telewizyjnego po raz kolejny organizują plebiscyt, w którym nagrodą jest odcinek specjalny programu „Polska z góry”. O co chodzi?

Ekipa filmowa Planete+ może nakręcić odcinek dokumentalnej serii „Polska z góry” właśnie w Zabrzu! Od 11 lipca do 1 sierpnia możemy głosować na nasze miasto w konkursie organizowanym po raz kolejny przez władze stacji telewizyjnej. Zwycięskie miejsce zostanie sfilmowane z zapierającej dech w piersiach lotniczej perspektywy , po to by stać się bohaterem odcinka specjalnego programu „Polska z góry”.

Plebiscyt został skonstruowany w taki sposób, by głosy oddane na każdą miejscowość były przeliczane proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców. Dzięki temu nawet najmniejsza wieś ma szansę na wygraną. Warto dodać, że każdy z nas może oddać jeden głos dziennie na wybraną  miejscowość. Zachęćmy do głosowania znajomych, udostępniając im link na Facebooku, na Twitterze albo mailem!

Obecnie znajdujemy się na 181. miejscu plebiscytu, jednak nic nie jest jeszcze stracone – wystarczy regularnie głosować na stronie internetowej konkursu [KLIKNIJ TU] i dzielić się nim ze znajomymi.

Tak wyglądał odcinek o zwycięskiej miejscowości z 2017 roku – liczącym niespełna 1000 mieszkańców Pokrzydowie w województwie kujawsko-pomorskim:

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również