Wiadomości z Zabrza

Zaginęła Oliwia Potocka z Zabrza! Pomóż w poszukiwaniach!

  • Dodano: 2024-05-07 08:45, aktualizacja: 2024-05-07 09:09

Oliwia Potocka, 15-letnia mieszkanka Zabrza, zaginęła w sobotni wieczór, 5 maja 2024 roku. Jej ostatni kontakt z rodziną miał miejsce tego samego wieczoru. Profil SOS Zaginięcia oraz lokalne władze proszą o przekazywanie wszelkich informacji, które mogą pomóc w jej odnalezieniu.

Pilne poszukiwania zaginionej 15-latki z Zabrza

Oliwia opuściła dom przy ulicy Żmudy około 20:30, aby spotkać się z kolegą. Około 21:30 kontaktowała się z rodziną przez domofon, informując, że niebawem wróci do domu po odprowadzeniu kolegi na przystanek autobusowy przy ulicy Zamkowej w Zabrzu. Od tego momentu nie nawiązała kontaktu z rodziną ani nie powróciła do domu. Oliwia nie miała przy sobie telefonu ani dokumentów, co dodatkowo utrudnia poszukiwania.

Rysopis:

Oliwia ma 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, brązowe oczy i blond, falowane włosy. Jako znak szczególny nosi kolczyk w nosie. W dniu zaginięcia była ubrana w białą koszulkę, czarne legginsy i czarne buty Nike z białą podeszwą. Miała również przy sobie dużą, czarną torbę.

Rodzina Oliwii i lokalne służby apelują do wszystkich świadków, którzy mogli widzieć dziewczynę tego wieczoru lub mają jakiekolwiek informacje o jej miejscu pobytu, o kontakt z II Komisariatem Policji w Zabrzu pod numerem telefonu 47 8543610 lub, w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również