Wiadomości z Zabrza

Zabrze: ruszył drugi etap przebudowy ulicy Piłsudskiego. Kolejne utrudnienia w ruchu

  • Dodano: 2019-07-09 11:45

Od poniedziałku rozpoczął się II etap przebudowy ulicy Piłsudskiego. Kierowców i pieszych czekają kolejne utrudnienia w ruchu.

Jak donosi Miejski Zarząd Dróg i Infrastruktury Informatycznej w Zabrzu, roboty zostaną przeniesione na wschodnią część jezdni od wejścia do Ogrodu Botanicznego do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej oraz na zachodnią część jezdni na odcinku od skrzyżowania z ul. Armii Krajowej do wiaduktu kolejowego. 

Ruch pozostanie jednokierunkowy jak dotychczas (od skrzyżowania z ul. Roosevelta do skrzyżowania z ul. Pokoju), ale został przeniesiony na zachodnią część jezdni (czyli będzie się odbywał po przebudowanej, zachodniej stronie jezdni). Organizacja ruchu na czas przebudowy pozostanie analogicznie jak w etapie pierwszym. 

Komentarze (2)    dodaj »

  • nesca 21

    ostatnio projektanci dróg kochają się w zatoczkach ,wysepkach ,zwężeniach, odcinek pięknie wyremontowany Myszków- Żarki- długi zestaw do skrętu zabiera druga stronę jezdni jak i chodnik...no ale maja takie zwolnienie ruchu ...

  • Mieszkaniec

    Z bieżących obserwacji widzę iż na tej ulicy będzie przewidziany ruch wyłącznie dla samochodów osobowych.Przewężenia i wysepki są tam potrzebne jak - wszyscy wiecie co.Projektant powinien pierwszy tamtędy przejechać długim i szerokim zestawem.Ot usprawnienie i łatwiejszy dojazd do DTŚ.Geld w gulik.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również