Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Zabrze: Policjanci zatrzymali sprawcę zniszczenia 6 samochodów na Zaborzu

  • Dodano: 2019-06-07 11:00

Policjanci Komisariatu III Policji w Zabrzu, zatrzymali sprawcę zniszczenia 6 samochodów na Zaborzu.

Do zatrzymania doszło dzięki czujności jednego z mieszkańców, który usłyszał niepokojące odgłosy dochodzące z parkingu i natychmiast poinformował o tym policje.

Za zniszczenie mienia grozi mu kara do 5 lat więzienia

Zatrzymanie sprawcy uszkodzenia 6 samochodów na Zaborzu było możliwe dzięki czujności jednego z mieszkańców oraz szybkiej reakcji mundurowych z III komisariatu. Policjanci natychmiast po otrzymaniu informacji pojechali na miejsce zdarzenia i w wyniku penetracji terenu zatrzymali podejrzanego. Tak szybki zatrzymanie było możliwe dzięki rysopisowi, który podał świadek. Właściciele uszkodzonych aut wycenili wartość strat na ponad 8 tys. zł. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do winy i usłyszał zarzuty uszkodzenia 6 samochodów. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności do 5 lat. W trakcie czynności, które wykonywali policjanci ustalono, że zatrzymany mężczyzna nie działał sam. W niszczeniu samochodów pomagał mu kolega. Razem urywali lusterka i uszkodzili lakier na samochodach, powodem miał być zły humor i spożyty wcześniej alkohol. Kwestią czasu jest zatrzymani drugiego z wandali. Czynności w sprawie trwają.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Mieszkaniec

    A to takie bezpieczne - turystyczne miasto.

  • Bogdan

    Jakie więzienie? Zapracować i zapłacić + Kara.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.