Wiadomości z Zabrza

Zabrze: Otwarcie nowej hali produkcyjnej w NMC

  • Dodano: 2019-11-20 10:30

Wczoraj w Zabrzu odbyło się uroczyste otwarcie nowej hali produkcyjnej firmy NMC.

W uroczystości udział wzięli: prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik, zastępca prezydenta Miasta Zabrze Krzysztof Lewandowski, prezes NMC Polska Bogdan Kmiecik oraz liczne delegacje z innych krajów. Do udziału w inauguracji zaproszeni zostali także pracownicy NMC oraz klienci firmy.

NMC jest firmą od wielu lat obecną w Zabrzu. Rozwijając tu swoją działalność, płacąc podatki, przyczynia się do budowania gospodarczego potencjały miasta. Na docenienie zasługuje także ich działalność w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu – mówiła w trakcie uroczystości prezydent Zabrza.

Zabrzański oddział NMC zajmuje się architekturą wnętrz, elewacjami budynków, izolacjami technicznymi oraz izolacjami pomieszczeń.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • exe

    Celne, dziękuję. Trafiona - zatopiona.W następnych wyborach, jeśli będzie kandydować, nie otrzyma ode mnie głosu.

  • Mieszkaniec

    Wczoraj prezydent była na otwarciu - a przedwczoraj olała mieszkańców na spotkaniu w sprawie podwyżek czynszów pod pretekstem choroby z gorączką 39st. Też chciałbym takiego lekarza który leczy w kilka godzin.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.