Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Zabrze: 18 - latka zostawiła swoje Audi A3 z włączonym silnikiem i pobiegła na sprawdzian

  • Dodano: 2019-05-27 10:00

Czujne oko mieszkańca Zabrza pozwoliło najprawdopodobniej zapobiec kradzieży Audi A3.

Zauważył on zaparkowany samochód z włączonym silnikiem

Samochód stał tak przez ponad godzinę bez kierowcy. O sytuacji powiadomił zabrzańskich policjantów. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Do nietypowej interwencji doszło 23 maja na ul. Fredry w Zabrzu. Policjanci zostali poinformowani, że od ponad godziny jest tam zaparkowany samochód z włączonym silnikiem, a po kierowcy ślad zaginął. Mundurowi z I komisariatu na miejscu zastali Audi A3, które faktycznie miało włączony silnik. Jak ustalili, samochodem przyjechała 18-letni dziewczyna na zajęcia do pobliskiej szkoły. Nastolatka, która niedawno odebrała swoje prawo jazdy, zapomniała zgasić silnik, bo spieszyła się na sprawdzian.

Całe szczęście, że kiedy nastolatka była egzaminowana, nikt nie ukradł samochodu. Apelujemy do kierowców o prawidłowe zabezpieczanie nie tylko samochodów, ale również motocykli i rowerów. Pamiętajmy, że często to okazja czyni złodzieja.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • kierowca

    Takie przypadki nie są dla mnie obce - w dodatku taki pseudokierowca blokuje najczęściej chodnik i idzie sobie kupić fajki lub burgera. Zgłaszanie takiego incydentu nie ma najmniejszego sensu - policja zainterweniuje i tak już po fakcie - a cały problem ew. pozostaje zgłaszającemu - który i tak zostanie umorzony z powodu braku sprawcy.Tak na marginesie - jak policja stoi sobie w uliczce przy kościele Św.Anny i grzeją sobie tyłki przez godzinę - to też nikogo to nie interesuje.Są równi i równiejsi.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.