Wiadomości z Zabrza

Zabrzański Urząd Miasta otrzymał wyróżnienie "Przyjazny Urząd 2022"

  • Dodano: 2022-04-26 08:00, aktualizacja: 2022-04-26 09:20

Kapituła Ogólnopolskiego Konkursu o Certyfikat i Znak Jakości „Przyjazny Urząd”, złożona z ekspertów i praktyków administracji publicznej, przyznała Urzędowi Miejskiemu w Zabrzu Certyfikat i tytuł Laureata VII edycji Konkursu „Przyjazny Urząd 2022".

Zabrze: Wyróżnienie dla zabrzańskiego urzędu

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 23 kwietnia w Krakowie, nagrodę w imieniu prezydent Zabrza Małgorzaty Mańki-Szulik odebrała sekretarz miasta Małgorzata Giela.

Nagroda wyróżnia i promuje instytucje sektora publicznego, które na pierwszym miejscu stawiają na wysoką jakość obsługi klienta, nowoczesne zarządzanie publiczne, innowacyjne rozwiązania w zakresie kultury pracy, profesjonalizm i rzetelność w podejściu do świadczenia usług dla obywateli.

Konkurs pomaga budować nowoczesną markę wyróżnionych w nim jednostek jako instytucji solidnych, kompetentnych i życzliwych oraz otwartych na potrzeby obywateli.

Otrzymany Certyfikat jest potwierdzeniem i docenieniem dotychczasowych działań urzędu i miasta oraz zobowiązuje do dalszych starań na rzecz podnoszenia jakości obsługi. Ponadto stanowi czynnik motywujący do poszukiwania i promocji nowych rozwiązań dla rozwoju oraz dalszego doskonalenia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.