Wiadomości z Zabrza

Zabrzańska szkoła branżowa wdraża do programu nauczania system klasy CRM

  • Dodano: 2021-10-04 07:30, aktualizacja: 2021-10-04 09:23

W piątek 1 października w Technikum nr 4 w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Zabrzu odbyło się uroczyste podsumowanie prac nad modyfikacją programu nauczania oraz inauguracja wprowadzonej innowacji pedagogicznej. Zabrzański samorząd reprezentowała, zastępca prezydent miasta Zabrze Katarzyna Dzióba, która podkreśliła w swoim wystąpieniu, że rozwój naszej młodzieży jest jednym z priorytetowych zadań naszego miasta. 

"Sektorowa Rada ds. Kompetencji Nowoczesnych Usług Biznesowych"

Modyfikacja programu, będącą innowacją pedagogiczną, została wypracowana w ramach projektu "Sektorowa Rada ds. Kompetencji Nowoczesnych Usług Biznesowych", który w swoich działaniach zakłada modyfikację programów nauczania na wybranych polskich uczelniach oraz szkołach ponadpodstawowych pod kątem dostosowania do potrzeb sektora nowoczesnych usług dla biznesu. 

W bieżącym roku szkolnym program obejmie uczniów klas trzecich w zawodzie technik ekonomista. Treści zostaną zrealizowane w systemie dwuletnim w klasie trzeciej i klasie czwartek na przedmiocie zawodowym wynikającym z podstawy programowej „Systemy komputerowe kadrowo-księgowe”. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.