Wiadomości z Zabrza

Zabrzańscy policjanci walczą z nielegalnym hazardem

  • Dodano: 2020-10-15 17:00

Zabrzańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wraz z funkcjonariuszami śląskiego KAS, przeprowadzili kolejną w ostatnim czasie akcję wymierzoną w nielegalny hazard. Tym razem punkt z funkcjonującymi automatami zlikwidowany został na ulicy Bytomskiej.

Kolejne maszyny zabezpieczone

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, w trakcie prowadzonych działań mających na celu walkę z procederem nielegalnego hazardu ustalili, że w rejonie ulicy Bytomskiej, w z pozoru zamkniętym budynku, znajduje się lokal z hot spotami. W piątek rano kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami KAS weszli do punktu, a następnie zabezpieczyli trzy funkcjonujące w nim automaty. Maszyny trafiły do urzędu celno-skarbowego, natomiast ich właścicielowi, jak również osobie, która wynajęła lokal, grozi grzywna w kwocie 100 tysięcy złotych od każdej zabezpieczonej maszyny oraz kara do trzech lat pozbawienia wolności. Policjanci i funkcjonariusze KAS zapewniają, że w dalszym ciągu konsekwentnie i bezwzględnie będą zwalczać ten nielegalny oraz szkodliwy społecznie proceder.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • życzliwy

    a na Okrzei działa od 4 lat i nikt tego nie zamknie?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.