Wiadomości z Zabrza

Zabrzańscy policjanci walczą z nielegalnym hazardem

  • Dodano: 2020-10-15 17:00

Zabrzańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wraz z funkcjonariuszami śląskiego KAS, przeprowadzili kolejną w ostatnim czasie akcję wymierzoną w nielegalny hazard. Tym razem punkt z funkcjonującymi automatami zlikwidowany został na ulicy Bytomskiej.

Kolejne maszyny zabezpieczone

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, w trakcie prowadzonych działań mających na celu walkę z procederem nielegalnego hazardu ustalili, że w rejonie ulicy Bytomskiej, w z pozoru zamkniętym budynku, znajduje się lokal z hot spotami. W piątek rano kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami KAS weszli do punktu, a następnie zabezpieczyli trzy funkcjonujące w nim automaty. Maszyny trafiły do urzędu celno-skarbowego, natomiast ich właścicielowi, jak również osobie, która wynajęła lokal, grozi grzywna w kwocie 100 tysięcy złotych od każdej zabezpieczonej maszyny oraz kara do trzech lat pozbawienia wolności. Policjanci i funkcjonariusze KAS zapewniają, że w dalszym ciągu konsekwentnie i bezwzględnie będą zwalczać ten nielegalny oraz szkodliwy społecznie proceder.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • życzliwy

    a na Okrzei działa od 4 lat i nikt tego nie zamknie?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.