Wiadomości z Zabrza

Zabrzańscy policjanci w ciągu doby zatrzymali 4 osoby poszukiwane

  • Dodano: 2020-08-20 08:00, aktualizacja: 2020-08-20 07:52

Zabrzańscy policjanci w ciągu jednego dnia zatrzymali 4 osoby poszukiwane. Wśród poszukiwanych znajdowały się 2 osoby poszukiwane listem gończym, a także 2 osoby nieletnie, przebywające na uciecze z placówek opiekuńczo - wychowawczych.

Zabrzańscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości tym razem zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy poszukiwani byli listami gończymi. Sądy za mężczyznami wystawiły listy gończe, które nakazywały zatrzymanie poszukiwanych i osadzenie ich w zakładzie karnym lub areszcie. Listy gończe, które nakazywały zatrzymanie poszukiwanych i osadzenie ich w zakładzie karnym lub areszcie.

Do pierwszego zatrzymania doszło w Bytomiu. 45-letni mężczyzna był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości, z powodu niewywiązywania się z obowiązku alimentacyjnego, w związku z czym miał do odbycia ponad pół roku kary pozbawienia wolności. Dzięki szybkim działaniom mundurowych został on zatrzymany już po tygodniu. Kolejne zatrzymanie miało miejsce w Zabrzu. Kryminalni z zabrzańskiej "dwójki" zatrzymali 49-latka również poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia ponad 3 miesięcy kary pozbawienia wolności za niewywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego. 

Ponadto policjanci z Referatu ds. Przestępczości Nieletnich zabrzańskiej Komendy Policji zatrzymali także dwójkę nieletnich w wieku 16 i 17 lat, którzy przebywali na ucieczce z placówek opiekuńczo - wychowawczych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.