Wiadomości z Zabrza

Zabrzańscy policjanci sprawili chłopcu niespodziankę z okazji 12 urodzin

  • Dodano: 2020-05-26 08:45, aktualizacja: 2020-05-26 09:03

Zabrzańscy mundurowi w ramach codziennych czynności służbowych ukierunkowanych na szeroko pojętą prewencję związaną z pandemią koronawirusa, nie zapominają o empatii i współpracy z mieszkańcami.

W ubiegłym tygodniu policjanci z zabrzańskiej czwórki pod nadzorem Pani Komendant Komisariatu IV Policji w Zabrzu kom. Agnieszką Adamczyk przeprowadzili działania zgodne z dewizą - "Służymy i pomagamy".

ZOBACZ NAGRANIE


W minionym tygodniu policjanci z zabrzańskiej czwórki zareagowali na prośbę mamy małoletniego Alexa, który obchodził swoje 12. urodziny. Alex i jego rodzina przebywają obecnie w izolacji domowej, więc jego rodzice nie mieli możliwości zorganizowania synowi urodzin. Mama chłopca poprosiła policjantów czy w trakcie kolejnej kontroli przestrzegania izolacji policjanci mogliby złożyć Alexowi życzenia z okazji jego urodzin. Policjanci poszli o krok dalej i do działania zaangażowali Sznupka, który w dniu urodzin zjawił się pod domem Alexa i złożył mu życzenia. W trakcie wizyty mundurowych Alex był zaskoczony i nie krył swojego zadowolenia i radości.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.