Wiadomości z Zabrza

Zabrzańscy policjanci przejęli blisko 3 kilogramy MDMA

  • Dodano: 2022-03-11 07:30, aktualizacja: 2022-03-11 07:53

Zabrzańscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową, dzięki współpracy policjantami z Wydziału do Spraw Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Stołecznej Policji, przejęli blisko 3 kilogramy MDMA. Zatrzymany został też 23-letni obywatel Czech, przy którym znaleziono narkotyki. Zatrzymanemu grozi teraz kara do 10 lat więzienia.

23-letni obywatel Czech odebrał przesyłkę z narkotykami

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu, współpracując z policjantami z Wydziału do Spraw Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Stołecznej Policji, zatrzymali 23-letniego obywatela Czech. Mężczyzna został zatrzymany, gdy w Chałupkach w powiecie raciborskim odebrał przesyłkę, w której znajdował się worek z przygotowanymi już do sprzedaży tabletkami MDMA. W paczce znajdowała się również substancja służąca do ich produkcji. Łącznie policjanci zabezpieczyli narkotyki o wadze blisko trzech kilogramów.

Zatrzymany 23-latek będzie odpowiadał za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Grozi mu za to kara do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również