Wiadomości z Zabrza

Zabrzańscy policjanci pobiegli dla Piotra

  • Dodano: 2020-12-22 06:30, aktualizacja: 2020-12-22 06:44

Policjanci z Zabrza idąc za przykładem kolegów z innych śląskich jednostek Policji, przyłączyli się do akcji pomocy dla Piotra.

Stróże prawa wzięli udział w wirtualnym biegu do Laponii, który rozpoczął się na początku grudnia 2020 roku. Jego celem jest pomoc aspirantowi sztabowemu Piotrowi Glencowi, który walczy o odzyskanie pełnej sprawności po ciężkim wypadku w Tatrach.

Zabrzańska komenda reprezentowana była przez podinsp. Oktawiusza Cieślika, podkom. Beatę Heromińską, asp. sztab. Tomasza Herbę, asp. sztab. Marka Chmurczyka, asp. Andrzeja Spiechowicza, mł.asp. Adama Strzodkę i mł. asp. Rafała Kisielewicza. Gratulujemy ukończenia biegu i zachęcamy kolejne osoby do uczestnictwa w akcji wsparcia dla Piotrka Glenca.

W biegu mogą wziąć udział wszyscy ludzie dobrej woli, a szczególnie policjanci oraz przedstawiciele różnych służb mundurowych.
Rejestracja zawodników odbywa się drogą mailową – trzeba dokonać wpłaty minimum 30 złotych na konto Fundacji Moc Pomocy PKO Bank Polski S.A. 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 z dopiskiem: Piotr Glenc, przesłać na maila wirtualnybiegdlapiotrka@gmail.com swoje imię i nazwisko oraz potwierdzenie wpłaty.

Każdy zarejestrowany zawodnik otrzyma imienny numer startowy, wysłany na adres e-mail do samodzielnego wydruku. Zdjęcia (selfie) uczestników biegu mile widziane. Można przesyłać na facebookowym fungage’u biegu, a tutaj: "poMOCdlaPiotraGlenca”, będą pozdrowieniem dla innych uczestników oraz zachętą do dalszej walki dla naszego kolegi.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.