Wiadomości z Zabrza

Zabrzańscy policjanci kontrolują obiekty sportowe

  • Dodano: 2020-12-30 06:45, aktualizacja: 2020-12-30 07:00

Od 28 grudnia 2020 roku zawieszona została działalność basenów, aquaparków, siłowni, klubów i centrów fitness.

Wyjątkiem są baseny, siłownie i kluby i centra fitness działające w podmiotach wykonujących działalność leczniczą przeznaczonych dla pacjentów lub członków kadry narodowej polskich związków sportowych. Obostrzenia obowiązują do 17 stycznia 2021 roku.

W związku z tym w poniedziałek zabrzańscy policjanci kontrolowali obiekty handlowe i kluby fitness, pod kątem przestrzegania obowiązujących obostrzeń. Okazało się, że wbrew obowiązującemu zakazowi, jedna z siłowni działała. Podczas kontroli policjanci zastali w lokalu ćwiczące osoby. Na miejscu obecni byli również pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszczęto postępowania w sprawach o wykroczenie.

Zabrzańscy policjanci apelują, aby stosować się do nowych ograniczeń. To od naszej wspólnej odpowiedzialności zależy jak szybko, poradzimy sobie z COVID-19.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Marianna

    Proponuję postawić w poniedziałek rano radiowóz na ulicę Żywiecką, na zakazie 2.5 tony zatrzymają kilkanaście 40 tonowych samochodów !

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.