Wiadomości z Zabrza

Zabrzańscy policjanci kontrolują obiekty sportowe

  • Dodano: 2020-12-30 06:45, aktualizacja: 2020-12-30 07:00

Od 28 grudnia 2020 roku zawieszona została działalność basenów, aquaparków, siłowni, klubów i centrów fitness.

Wyjątkiem są baseny, siłownie i kluby i centra fitness działające w podmiotach wykonujących działalność leczniczą przeznaczonych dla pacjentów lub członków kadry narodowej polskich związków sportowych. Obostrzenia obowiązują do 17 stycznia 2021 roku.

W związku z tym w poniedziałek zabrzańscy policjanci kontrolowali obiekty handlowe i kluby fitness, pod kątem przestrzegania obowiązujących obostrzeń. Okazało się, że wbrew obowiązującemu zakazowi, jedna z siłowni działała. Podczas kontroli policjanci zastali w lokalu ćwiczące osoby. Na miejscu obecni byli również pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszczęto postępowania w sprawach o wykroczenie.

Zabrzańscy policjanci apelują, aby stosować się do nowych ograniczeń. To od naszej wspólnej odpowiedzialności zależy jak szybko, poradzimy sobie z COVID-19.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Marianna

    Proponuję postawić w poniedziałek rano radiowóz na ulicę Żywiecką, na zakazie 2.5 tony zatrzymają kilkanaście 40 tonowych samochodów !

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.