Wiadomości z Zabrza

Za nami spotkanie przedstawicieli Gmin i Miast Partnerskich Górnika Zabrze

  • Dodano: 2023-07-25 07:45, aktualizacja: 2023-07-25 09:04

W Klubie Biznesowym Areny Zabrze odbyło się wczoraj spotkanie partnerów programu „Klub Kibiców Śląskich Miast”, czyli 18 gmin, które współpracują z Górnikiem Zabrze. Wbrew nazwie to miejscowości nie tylko z województwa śląskiego, ale także opolskiego i małopolskiego.

Partnerzy Górnika Zabrze spotkali się w ramach "Klubu Kibiców Śląskich Miast"

Klub Kibiców Śląskich Miast to program skierowany do jednostek samorządu terytorialnego, których mieszkańcami są kibice Górnika Zabrze. Inicjatywa zakłada określone i konkretne działania obejmujące współpracę pomiędzy Klubem a podstawowymi jednostkami samorządu terytorialnego (gminą miejską, gminą miejsko-wiejską czy gminą wiejską). Idea to przede wszystkim działania marketingowe skierowane do mieszkańców gmin, które mają na celu wzbudzić zainteresowanie Klubem i przyciągnąć ich na wydarzenia organizowane przez Górnik Zabrze.

Przedstawicieli miast i gmin powitała prezydent Zabrza Małgorzata Mańka–Szulik. Głównym bohaterem rozmów podczas spotkania był oczywiście Górnik Zabrze, a także plany współpracy w ramach inicjatywy „Klub Kibiców Śląskich Miast”.

Na zakończenie nie zabrakło przedsmaku sportowych emocji. Odbyło się bowiem losowanie, przypominające losowania europejskich rozgrywek pucharowych, podczas którego przedstawiciele gmin poznali termin spotkania Górnika Zabrze, w trakcie którego będą partnerem społecznym meczu.

Po rozmowach kuluarowych kończących wydarzenie, wszyscy partnerzy deklarowali swoją obecność na meczach zabrzan w rozpoczętym właśnie sezonie Ekstraklasy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również