Wiadomości z Zabrza

Za nami pierwszy koncert w ramach IV edycji Carnall Festivalu

  • Dodano: 2024-07-09 08:45, aktualizacja: 2024-07-09 09:01

Choć pierwszy koncert Carnall Festivalu w zrewitalizowanej strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza już za nami, to do końca wakacji czeka nas jeszcze moc atrakcji pełnych muzycznych emocji. W ubiegłą niedzielę najbardziej industrialna strefa kultury w Polsce wypełniła się ponownie dźwiękami muzyki. W zrewitalizowanej strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza rozpoczęła się właśnie czwarta edycja Carnall Festivalu w ramach którego czekają nas cztery koncerty.

Za nami pierwszy koncert w ramach IV edycji Carnall Festivalu

7 lipca wystąpiła Daria ze Śląska oraz Natalia Szroeder. Na kolejnym koncercie, 21 lipca, posłuchamy trzech najlepszych twórców polskiego rapu i hip-hopu – O.S.T.R. oraz Fisz Emade. Patrycja Markowska i Oskar Cyms pojawią się na trzecim i przedostatnim koncercie Carnall Festivalu 4 sierpnia. Ostatni koncert odbędzie się 25 sierpnia – wystąpią Young Igi, Otsochodzi oraz Daria Zawiałow.

Na wszystkich spragnionych "uczty muzycznej" czeka także strefa gastro – Pub Zmiękczalnia, obowiązkowy punkt na turystyczno-gastronomicznej mapie Śląska, serwujące jedyne takie, regionalne piwo, czorne pierogi i śląsko nutella!

Każde z zaplanowanych wydarzeń otworzy Orkiestra Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.

W letnie wieczory nie zabraknie także gorących imprez tanecznych, więc aby być na bieżąco, obserwujcie profile w social mediach. Bilet zakupiony na każdy z niedzielnych koncertów upoważnia do uczestnictwa w dodatkowym wydarzeniu – DJ’SET „Świeże Brzmienie” Impreza taneczna pod gołym niebem na Strefie Carnall! w godzinach 20:00 – 02:00 (ważny na sobotę po niedzielnym koncercie).

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również