Wiadomości z Zabrza

Za nami IV Śniadanie Biznesowe

  • Dodano: 2023-06-16 08:30, aktualizacja: 2023-06-16 08:38

Przedstawiciele blisko 150 firm działających w wielu branżach gospodarki oraz prywatni przedsiębiorcy wzięli udział w IV Śniadaniu Biznesowym, które zorganizowano wczoraj w Łaźni Łańcuszkowej Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Przedstawiciele samorządu rozmawiali z ekspertami o tym, jak wzajemnie się wspierać, aby rozwijać gospodarczy potencjał Zabrza, a w mieście powstawały nowe miejsca pracy.

Śniadanie biznesowe w Zabrzu

Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń między środowiskiem gospodarczym i samorządem, a także nawiązania lub zacieśnienia relacji wśród biznesmenów prowadzących w Zabrzu swoje przedsięwzięcia.

– Bardzo cieszę się, że nasze śniadania biznesowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem. To naprawdę bardzo budujące zobaczyć w jednym miejscu tylu przedstawicieli naszego zabrzańskiego świata biznesu. Wierzę, że te spotkania wniosą wiele cennych wartości i dzięki konstruowanym w ich trakcie wnioskom będziemy jeszcze lepiej dbać o nasze miasto. Gratuluję Radzie Gospodarczej organizacji wydarzenia, a wszystkim biorącym w nim udział dziękuję za gotowość do współpracy na rzecz rozwoju Zabrza – stwierdziła w trakcie spotkania prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

IV Śniadanie Biznesowe poprowadził Janusz Dramski, startup oficer w Zabrzu, a oprócz przedstawicieli zabrzańskiego biznesu i samorządu uczestniczyli w nim także przedsiębiorcy z innych miast naszego regionu – m.in. Rudy Śląskiej, Tarnowskich Gór, Bytomia, Gliwic czy Katowic. Z prezentacją dotyczącą pozyskiwania klientów przez platformę Google wystąpił Przemysław Dworakowski.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również