Wiadomości z Zabrza

XXVIII Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Prezydenta Miasta

  • Dodano: 2020-01-20 11:00

Już po raz dwudziesty ósmy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zabrzu odbył się Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze. W tej wyjątkowej imprezie zagrało osiem drużyn z trzech krajów. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

W XXVIII  Międzynarodowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze zagrały: Górnik Zabrze (gospodarz), Gwarek Zabrze, Podokręg Zabrze, Stadion Śląski Chorzów, Skra Częstochowa, Dynamo Lviv, KFC Komarno oraz Lokomotiva Trnava.

Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele władz samorządowych miasta na czele z dyrektorem Biura Prezydenta Miasta Janem Pawluchem oraz przewodniczącą Rady Miasta Zabrze Łucją Chrzęstek-Bar. To wydarzenie sportowe, jako jedno z największych tego typu w kraju daje kolejnym rocznikom młodych zawodników szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności w sportowej rywalizacji z rówieśnikami z Europy.

W tym roku puchar za zajęcie I miejsca w turnieju trafił do drużyny debiutującej – KFC Komarno (Słowacja), II miejsce zajął Górnik Zabrze (gospodarz), a III miejsce Gwarek Zabrze. Kolejne miejsca zajęły: Dynamo Lviv, Lokomotiva Trnava, Podokręg Zabrze, Skra Częstochowa oraz Stadion Śląski Chorzów.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.