Wiadomości z Zabrza

Wypadek na DK88 [AKTUALIZACJA]

  • Dodano: 2018-01-05 13:00, aktualizacja: 2018-01-07 21:04

Do poważnego wypadku doszło w Zabrzu przy zjeździe do ulicy Mikulczyckiej w kierunku na Bytom. Osobówka zderzyła się z TIR-em.

AKTUALIZACJA godz.14.30

Po zderzeniu Renault Clio z samochodem ciężarowym droga DK88 na wysokości zjazdu na ulicę Mikulczycką wciąż jest zablokowana.

Czynności na miejscu trwają. Kierowcy, którzy są na DK88 mogą zjechać w ulicę Mikulczycką, przejechać Przystankową i ponownie wjechać na DK88 już za miejscem zdarzenia  - mówi sierż. szt. Agnieszka Żyłka, oficer prasowy KMP w Zabrzu

Osobówką podróżował 65-latek z żoną. Kobieta doznała urazu klatki piersiowej, a zakleszczony w pojeździe mężczyzna urazu głowy i barku. Kierowca TIR-a był trzeźwy, nic mu się nie stało.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca osobówki, jadący prawym pasem, chciał zawrócić w stronę Gliwic. W momencie wykonywania manewru doszło do zderzenia z jadącym lewym pasem samochodem ciężarowym.

_________

Około godz. 12.30 na DK 88 doszło do poważnego wypdaku. Na miejscu pracują służby ratunkowe i policja, która ustala okoliczności zdarzenia. Według wstępnych informacji samochód osobowy zderzył się z samochodem ciężarowym. Podróżujący osobówką są zakleszczeni w pojeździe, strażacy udzielają poszkodowanym pomocy.

Ruch w stronę Bytomia jest całkowicie zablokowany, tworzą się spore korki. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Wypadek na DK88 [AKTUALIZACJA]

Pokaż na mapie

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • KierowcaLAT12

    "Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca osobówki, jadący prawym pasem, chciał zawrócić w stronę Gliwic."Powiem wam, jeżeli tak będziemy jeździć to selekcja naturalna zrobi swoje!! Jeżeli on tak prowadził to chyba nie zna przepisów ruchu drogowego. POLECAM się douczyć.np. "Jedź bezpiecznie" na tvp3 lub YT

  • Tom

    Wracałem akurat z pracy i powiem Wam że to jak działają nasze służby ratunkowe to niestety kpina .Zablokowana cała droga, potężny korek i tak godzinami a służby zamiast kierować ruchem i udrożnić chociaż jeden pas nie robią nic !!.Kierowcy i pasażerce życzę szybkiego powrotu do zdrowia i na przyszłość lepszych decyzji.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.