Wiadomości z Zabrza

Włamał się do sklepu z e-papierosami. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali 19-latka

  • Dodano: 2020-02-17 10:30

Czujni mundurowi z I Komisariatu Policji w Zabrzu zatrzymali włamywacza, który po wybiciu szyby w sklepie z e-papierosami, ukradł ponad 50 sztuk urządzeń.

Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali włamywacza razem z jego "łupem".

Łączna wartość strat wyniosła ponad 7 tysięcy złotych

19-letni sprawca dobrowolnie poddał się karze. Przez rok będzie musiał wykonywać nieodpłatne prace na cele społeczne oraz naprawić wyrządzoną przez siebie szkodę.

Krótko po godzinie 2 w nocy mundurowi z zabrzańskiej "jedynki" przebywający w komisariacie usłyszeli dźwięk alarmu dobiegający z pobliskiego sklepu. Stróże prawa natychmiast pojechali na miejsce. W pobliskim sklepie z e-papierosami zauważyli wybitą szybę w drzwiach wejściowych. Ze sklepu wybiegł mężczyzna z torbą przewieszoną przez ramię i zaczął uciekać w kierunku ul. Jagiełły. Policjanci byli jednak szybsi. Po krótkim pościgu zatrzymali włamywacza i odzyskali skradzione przedmioty, które mężczyzna miał przy sobie w torbie. Łączna wartość strat została wyceniona na ponad 7 tysięcy złotych. Włamywaczem okazał się 19-letni mieszkaniec Zabrza. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem i  poddał się dobrowolnie karze.  Przez rok będzie musiał wykonywać nieodpłatne prace na cele społeczne oraz naprawić wyrządzoną przez siebie szkodę. 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.