Wiadomości z Zabrza

W Zabrzu odbył się Piłkarski Turniej Niepodległości

  • Dodano: 2020-11-13 06:45, aktualizacja: 2020-11-13 07:42

11 listopada, o godz. 11.00, w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu rozpoczął się 24-godzinny Piłkarski Turniej Niepodległości.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

W oficjalnym otwarciu imprezy udział wzięli m.in.: zastępca prezydenta miasta Zabrze Krzysztof Lewandowski, prezes Polskiej Fundacji Sportu i Kultury Tomasz Zabielski, dyrektor MOSiR w Zabrzu Zdzisław Trzepizur oraz prezes Górnika Zabrze Dariusz Czernik.

To wyjątkowe wydarzenie sportowe organizowane w naszym mieście daje młodym zawodnikom możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w sportowej rywalizacji – stwierdził podczas imprezy wiceprezydent Krzysztof Lewandowski. – Dla uczestników turnieju to również wyjątkowa okazja do wypróbowania odnowionej murawy, do gry na jednym z najnowocześniejszych boisk do piłki nożnej.

Organizatorami turnieju byli: Polska Fundacja Spotu i Kultury, Górnik Zabrze S.A. oraz MOSiR Zabrze.

Podczas tego wydarzenia młodzi piłkarze mieli okazję spróbować gry na nowo oddanej nawierzchni, bowiem w hali zabrzańskiego MOSiR-u zakończyła się długo wyczekiwana wymiana. Od kilku dni hala z boiskiem ze sztuczną trawą IV generacji jest dostępna dla wszystkich miłośników piłki nożnej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również