Wiadomości z Zabrza

Utrudnienia, opóźnienia, zmiany w komunikacji miejskiej. Wszystko to na ZTM Alert

  • Dodano: 2019-03-12 07:30, aktualizacja: 2019-03-11 11:26

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące utrudnień, opóźnień czy zmian w kursowaniu komunikacji miejskiej pasażerowie Zarządu Transportu Metropolitalnego znajdą w jednym miejscu.

Na portalu społecznościowym Facebook uruchomiona została nowa strona "Zarząd Transportu Metropolitalnego – ALERT", gdzie publikowane będą najbardziej istotne i aktualne komunikaty.

Wśród nich również te, nadesłane przez podróżnych, dotyczące m.in. zgubionych czy znalezionych przedmiotów.

Utrudnienia, opóźnienia, zmiany w komunikacji miejskiej w jednym miejscu

Nowa strona (fanpage) o nazwie Zarzad Transportu Metropolitalnego-ALERT jest dedykowana przede wszystkim informacjom o utrudnieniach i zmianach w kursowaniu wszystkich pojazdów pod szyldem Zarządu Transportu Metropolitalnego. Publikowane tutaj będą również inne istotne komunikaty dla pasażerów, takie jak aktualizacja rozkładów jazdy, nowa lokalizacja przystanków, czy też objazdy na poszczególnych liniach.

Za pośrednictwem nowej strony ważne wiadomości o utrudnieniach czy opóźnieniach będą mogli przekazywać także sami podróżni. Będzie to również miejsce, gdzie pojawią się informacje o zgubionych czy znalezionych przedmiotach.

Powstanie nowej strony ma na celu przede wszystkim usprawnienie kontaktu z pasażerami oraz uporządkowanie informacji związanych z bieżącą sytuacją na trasach przejazdu autobusów, tramwajów i trolejbusów. ZTM chce w ten sposób dostarczać pasażerom możliwie szybko i skutecznie jak najwięcej wiadomości, które pomogą im w codziennym podróżowaniu po Metropolii.

Specjalna strona na Facebooku pozwoli oddzielić bieżące informacje o utrudnieniach od innych komunikatów, dotyczących działalności Zarządu Transportu Miejskiego. Mowa tutaj m.in. o zmianach w taryfach biletowych, prowadzonych akcjach czy projektach, a także o zaproszeniach na różnego rodzaju wydarzenia. Będą one nadal publikowane na aktualnej stronie Zarząd Transportu Metropolitalnego, który będzie cały czas funkcjonować. Ułatwi to pasażerom poszukiwanie wiadomości, które w danym momencie będą dla nich najważniejsze.

Nowy strona Zarzad Transportu Metropolitalnego-ALERT

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • exe

    W autobusie linii 32 w kursie o 4.41am już na przystanku Politechnika Śląska (w kierunku do Gliwic to przystanek numer 3) kierowca wysiadł z kabiny i zaczął wyrzucać "nadprogramowych" pasażerów. Szanowni politycy jeżdżący autami, lub siedzący przed laptopami w domu: przecież to jest nieludzkie! Chcecie by ludzie potrącili pracę? Obronić chcecie przed wirusem, a zabijecie głodem i zimnem, bo ludzi wywalą z mieszkań! Jesteś nieludzcy i niemiłosierni. To wy - decydenci jesteście oszołomami, nie prości ludzie chcący żyć.

  • Yana Kharchenko

    Autobus numer 31 w godzinach 23:33 dzisiaj nie staw na przystanku Wilanow 06 na życzenie osoby która czekała 15 minut.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.