Wiadomości z Zabrza

Urząd Miejski w Zabrzu przechodzi na tryb pracy zdalnej

  • Dodano: 2020-11-12 08:15, aktualizacja: 2020-11-12 07:05

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 2 listopada br. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku  z wystąpieniem stanu epidemii, Urząd Miejski w Zabrzu przechodzi na tryb pracy zdalnej.

Ze względu na narzucone ograniczenia, ale z uwzględnieniem podstawowych potrzeb mieszkańców, Urząd pracuje w poniedziałki w godzinach 7.30-17.00, a od wtorku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

Przypominamy, że w dalszym ciągu większość spraw można załatwić drogą telefoniczną, mailową lub elektroniczną. Ponadto Sala Obsługi Klienta, w której obsługiwane są sprawy prowadzone m.in. przez Wydział Spraw Obywatelskich, czy Wydział Komunikacji, funkcjonować będzie bez zmian, natomiast ograniczona zostanie liczba pracowników obsługujących okienka, wynikająca z obowiązujących przepisów.

Z trybu pracy zdalnej wyłączone zostały zadania Urzędu Stanu Cywilnego oraz zadania inwestycyjne, które jednak będą realizowane w ścisłym rygorze sanitarnym.

Ze względu na zaistniałą sytuację uprzejmie prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość przy załatwianiu spraw. Urząd Miejski w Zabrzu dołoży wszelkich starań, aby ograniczenia narzucone przez obowiązujące rozporządzenie w jak najmniejszy sposób przełożyło się na jakość i szybkość realizowanych usług.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.