Wiadomości z Zabrza

Uczczą Niepodległość, grając przez 24 godziny w piłkę. Zapisy trwają!

  • Dodano: 2023-11-07 07:30, aktualizacja: 2023-11-07 07:42

Już w piątek, 10 listopada, rozpocznie się IV edycja 24-godzinnego Piłkarskiego Turnieju Niepodległości. W tym roku około 60 drużyn piłkarskich, w różnych kategoriach wiekowych, zmierzy się w hali zabrzańskiego MOSiRu. Rozgrywki startują o godzinie 14.00 i potrwają do soboty, 11 listopada, do godziny 17.00.

Przed nami 24-godzinny Piłkarski Turniej Niepodległości

Podczas imprezy zarówno młodzi, jak i dojrzali zawodnicy mają możliwość uczcić wyjątkową datę – 11 listopada – będącą symbolem odzyskania niepodległości przez Polskę. Turniej stanowi również znakomitą okazję do pielęgnowania wartości patriotycznych oraz kultury historycznej. W poprzedniej edycji turnieju wzięło udział około 700 uczestników, reprezentujących ponad 50 zespołów. Przez pełne 24 godziny rywalizowali w meczach piłki nożnej oraz teqballa.

Koncept 24-godzinnego Piłkarskiego Turnieju Niepodległości zyskał uznanie zarówno wśród młodszych, jak i starszych zawodników. Wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co potwierdza liczba zgłoszeń. Zawody odbędą się w 9 kategoriach wiekowych (U-8, 9, 10, 12, 14, 18, seniorzy, oldboje, goście), w tym 40 drużyn dziecięcych.

W programie zawodów znajdzie się również pokaz TEQBALLA, w którym wezmą udział reprezentanci Polski – medaliści tegorocznych Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023. Po ceremonii zakończenia odbędzie się koncert rockowego zespołu ze Słowacji – Milano. Przewidziane są także dodatkowe atrakcje, takie jak dmuchańce, mobilne boisko czy możliwość oceny cech motorycznych.

Uczczą Niepodległość, grając przez 24 godziny w piłkę. Zapisy trwają!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również