Wiadomości z Zabrza

Trwa licytacja koszulki Lukasa Podolskiego. Torcida pomaga ciężko chorym braciom

  • Dodano: 2022-01-10 13:30

Kibice Górnika Zabrze przekazali koszulkę Lukasa Podolskiego wraz z podpisami piłkarzy Górnika na licytację. Cel jest szczytny, bo cała uzyskana kwota zostanie przekazana rodzinie z dwójką ciężkochorych chłopców z Miasteczka Śląskiego.

Kibice Górnika Zabrze na rzecz dwójki braci z Miasteczka Śląskiego

W piątek 7 stycznia ruszyła licytacja koszulki mistrza świata Lukasa Podolskiego z podpisami piłkarzy Górnika Zabrze. Organizatorami licytacji są kibice Górnika Zabrze z Miasteczka Śląskiego, a cel jest szczytny. Kwota, za którą ostatecznie zostanie wylicytowana wyjątkowa koszulka, zostanie przekazana na rzecz dwójki braci i ich walki z chorobą.

Licytacja rozpoczęła się od kwoty 194,80 zł, a już dwa dni później padła propozycja... 1500 zł. Licytować można w komentarzach pod postem znajdującym się poniżej:

Licytacja potrwa do środy 12 stycznia do godziny 20:00. Cała kwota zostanie przekazana rodzinie na leczenie chłopców. 

Pomoc dla Mateuszka i Rafałka

Młodzi bracia Mateusz i Rafał z Miasteczka Śląskiego cierpią na nieuleczalne choroby. Oboje potrzebują kosztownej terapii, ciągłych rehabilitacji i leków. Rodzina nie ma pieniędzy, aby zapewnić chłopcom odpowiednie leczenie. Mama chłopców musiała zrezygnować z pracy, żeby móc się nimi opiekować.

- Nasza sytuacja finansowa nie pozwala na samodzielne pokrycie kosztów leczenia, rehabilitacji synów, zakupu lekarstw - przekazują rodzice chłopców.

Chłopców wesprzeć można nie tylko poprzez licytację. Można to zrobić również poprzez wpłacenie dowolne kwoty na internetową zbiórkę TUTAJ.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.