Wiadomości z Zabrza

Trwa charytatywna licytacja skarbonki z podpisami piłkarzy Górnika Zabrze

  • Dodano: 2021-10-26 14:30

Zabrzański radny Sebastian Dziębowski organizuje charytatywną licytację skarbonki z podpisami piłkarzy Górnika Zabrze, a w tym Lukasa Podolskiego. Dochód przeznaczony zostanie na rzecz Wiktorii.

Wczoraj, w poniedziałek 25 października, ruszyła licytacja skarbonki z podpisami piłkarzy 14-krotnego mistrza polski, a w tym Lukasa Podolskiego - mistrza świata z 2014 roku. Dodatkowo do skarbonki zostanie również dodane zdjęcie Lukasa z autografem. Licytacja potrwa do piątku 29 października do godziny 20:00.

Licytacja charytatywna na rzecz Wiktorii

Organizatorem charytatywnej licytacji jest Sebastian Dziębowski, zabrzański radny oraz założyciel Fundacji "Dobrzy Ludzie Dzieciom". To właśnie na podopieczną tej fundacji zostanie przekazany dochód z licytacji. Celem zbiórki jest pokrycie kosztów rehabilitacji i zabiegu fibrotomii dla Wiktorii.

Cena wywoławcza skarbonki wynosiła 50 zł, a aktualnie najwyższa podana oferta to 200 zł.

Wziąć udział w licytacji można w komentarzach pod postem na profilu Sebastiana Dziębowskiego TUTAJ.

Członkowie Fundacji "Dobrzy Ludzie Dzieciom" od 2014 roku dokonują trwałej zmiany społecznej wśród dzieci, młodzieży oraz ich rodzin. Celem Fundacji jest przeciwdziałanie i zapobieganie marginalizacji społecznej oraz prowadzenie, wspieranie i inicjowanie programów reintegracji społecznej wobec osób, rodzin i środowisk wykluczonych i zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Wioletta BaborskaWioletta Baborska
Źródło: Fundacja "Dobrzy Ludzie Dzieciom" / Sebastian Dziębowski

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.